Banana Republic L’Wren Scott Koleksiyonuna İlk Bakış

L’Wren Scott, gelecek ay çıkacak koleksiyonun bazı parçalarını zaten açıklamıştı. Ancak modeller tarafından giyilen yeni seçenekleri görme fırsatımız olmamıştı. Tasarımcı, Banana Republic 2013 Tatil Koleksiyonu için rock’n roll tadında, 50 adet sofistike seçenek getirdi.

banana-republic-lwren-scott-01

 Payetli parti elbiseleri, şık baskılı bluzlar, renkli pantolonlar, harika blazerlar ve renkli aksesuarlar ile çok sayıda şık seçenek sunmaktadır. Banana Republic’in yaratıcı yönetmeni ve tasarım başkan yardımcısı, Simon Kneen ; L’Wren gerçekten kadınların ne sevdiğini ve ne giymek istediğini anlıyor. Onun püf noktası, klasik tasarımlara yaratıcılık, çok yönlülük ve feminenlik getirmesi. Bizi bir araya getiren şeyler bunlar oldu dedi.

Banana Republic L’Wren Scott koleksiyonu, internette ve satış noktalarında 5 Aralık’tan itibaren sunulacak. Koleksiyon, kadınların bakacağı bir çok niteliğe sahip. Onlar, şık, kadınsı, sofistike ve göze çarpmadan mükemmel şekilde donatılmış. Ayrıca, tasarımcı duruşundan ve kaliteden ödün vermiyor. Sportif tasarımlar yapmak yerine fiyat aralığına uygun inanılmaz şık giyim ürünleri ve aksesuarlar yapıyor.

Koleksiyonda bulunan giyim ürünleri ve aksesuarların 80 TL ile 400 TL arasında olacağını bildirmekte yarar var. İlginçtir ki, koleksiyonun en pahalı parçaları aksesuar kategorisinde. En pahalı giyim ürünü ise 350 TL civarında.

 

Yorumlar

yorum

BANANA REPUBLIC İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR