Banana Republic 2013 Milly Koleksiyonu

banana-republic-2013-milly-01Banana Republic’in 2013 Milly koleksiyonunun, ilk gösterildiği andan itibaren çok sevileceği belliydi. Zoe Saldana ve Olivia Palermo gibi moda ikonlarının bazı parçaları giymesi de koleksiyonun çok beğenildiğini gösterdi.

Banana Republic x Milly koleksiyonundaki aksesuarlarla hemen her kıyafet için eğlenceli dokunuşlar getirebilirsiniz. Gardırobunuzu yenilemek için şirin parçalar arayanlara harika bir kaynak olabilir.

Muhteşem yazlık maksi elbiseler, kadınsı etekler, göz alıcı neon şortlar, askısız elbiseler, sevimli gömlek ve kazaklar koleksiyonun parçalarından bir kaçı. Milly’nin tasarımcısı Michael Smith geometrik baskılar, ikonoik madalyon baskıları ve daha bir çok seçeneği koleksiyona eklemiş. Zahmetsizce şık olmak ve en son trendleri yakalamak için her iki marka da en iyi seçeneklerini bir araya getiriyor.

Modayı yakından takip edenler, etkileyici aksesuarlar kullanmak isteyenler kesinlikle Banana Republic x Milly koleksiyonundaki aksesuarları düşünmelisiniz. Canlı tonları ile muhteşem bilezikler, streç bilezikler, kolyeler, eşarplar, sevimli hasır çantalar, bileklikler, metal çantalar ve kozmetik çantaları aksesuar bölümünden temin edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

BANANA REPUBLIC İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR