Babanızı LC Waikiki ile Şımartın!

lcw-babalar-gunu-logo_lcwaikiki-22Türkiye moda perakende sektörünün lideri LC Waikiki, Babalar Günü için özel olarak tasarlanan ürünleriyle hem çocuklara,hem de babalara çifte mutluluk yaşatıyor.

Özel günler için geniş bir hediye yelpazesi sunan LC Waikiki, Babalar Günü’nde de bu alışkanlığından vazgeçmeyerek hem babaları hem de çocukları çok şık alternatiflerle karşılıyor. Sportif babalar için rengarenk polo yaka tişörtler, sıcak yaz günlerinde rahatlık için birebir olan keten gömlek ve pantolonlar LC Waikiki’nin 2013 Yaz Erkek Koleksiyonu’nda ön plana çıkıyor. Gerçek deriden üretilen kahverengi ve siyah alternatifli ayakkabılar da klasik tarza sahip babalar için ideal hediye seçenekleri arasında.

Babalarını bu özel günde sevgi sözcükleriyle mutlu etmek isteyen çocuklar ise LC Waikiki’nin mesajlı tişörtlerine bayılacak. “Babam Beni Her Zaman Korur”, “Babasının Kızı”, “I Love Daddy”, “Sweet Father” gibi sevimli mesajların yer aldığı tişörtlerle tüm çocuklar babalarının yüzlerini güldürecekler.

Her özel günde olduğu gibi Babalar Günü’nde de LC Waikiki mağazalarına uğramayı unutmayın!

Yorumlar

yorum

LC WAIKIKI İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR