Babalar İçin En Özel Hediye Seçenekleri Beymen’lerde…

BEYMEN, farklı stillerdeki babalara hitap eden geniş hediye seçenekleriyle, babasını şımartmak isteyenlerin öncelikli tercihi. Müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetler kapsamında “adrese hediye teslimi” servisiyle Babalar Günü’nde BEYMEN’i tercih edenlere pratik bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Şıklığıyla dikkat çeken babalara…

2013 yazında kumaş ve kesimleriyle etkileyici bir silüet çizen Beymen Collection, şıklığını detaylarda gizleyen babalara eşsiz hediye alternatifleri sunuyor. Geleneksel duruşunu modern çizgilerle yansıtmak isteyen babalar için Beymen Collection çok uygun bir seçim.

Tatil planı yapan babalara…

Tatil planı yapmaya başlayan babalar için Beymen’de 2013 plaj modasını yansıtan pek çok seçenek yer alıyor. Vilebrequin’in desenli mayo şortlarından Pantone’nin akla gelebilecek her tondan oluşan koleksiyonu babalara keyifli bir yaz yaşatmayı hedefliyor.

 

Trendleri takip eden babalara…

Façonnable’ın lüks kumaşlarla tasarlanan renkli şort ve pantolonları bu yaz babalara keyifli bir yaz sunuyor. Ralph Lauren Black Label ise çarpıcı ürünleri ile fark yaratmayı tercih eden babalar için sadece Beymen’lerde satışa sunuluyor. İş hayatında renkli giyinmeyi sevenler için de Brooks Brothers babaların favorisi olmaya aday…

Aksesuar düşkünü babalara…

Erkek giyiminin artık vazgeçilmezi olan aksesuarlar, trendleri yakından takip eden babalar için günün her saati kullanabileceği hediye seçenekleri arasında. Sezonun öne çıkan marka ve ürünleri ise Borsalino şapka, Dior Homme ayakkabı, şal desenli Etro kulaklık ve kıravat, Falke’nin birbirinden eğlenceli, renkli çorapları…

 

Yorumlar

yorum

BEYMEN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR
VILEBREQUIN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR