AVON’un “Güzelliğini Keşfet” Etkinlikleri Şimdi de İzmir’de!

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON, 31 Mayıs’ta İzmir Çiğli Kipa’da, 1 Haziran’da ise İzmir Balçova Kipa’da güzelliğini keşfetmek isteyen kadınlarla buluşuyor.

Avon

Türk kadınları tarafından en çok bilinen kozmetik markası AVON, Güzelliğini Keşfet temalı etkinliklerine 31 Mayıs’ta İzmir Çiğli Kipa ile 1 Haziran’da İzmir Balçova Kipa’da devam ediyor. AVON, tüm kadınları güzelliğe açılan bu keyifli dünyayı keşfetmeye davet ediyor.

Etkinliklerde; AVON ile güzelliğini yeniden keşfetmek isteyen tüm kadınlar, profesyonel makyaj uzmanları ve AVON Temsilcileriyle,  hem gün boyu keyifli bir makyaj deneyimi yaşayacak hem de sürpriz hediyelerin sahibi olacak. AVON ile kadınlar aynı zamanda; makyajda renk tercihinden doğru parfüm seçimine dek AVON’un uzman Temsilcileriyle bir araya gelerek kendilerine en uygun ürünleri tanıma fırsatı bulacaklar.

24 Mayıs’ta başlayan ve İstanbul, Konya, Bursa, Antalya’da gerçekleştirilen AVON ile Güzelliğini Keşfet etkinlikleri, 7 Haziran’da Ankara Cepa ve İstanbul İçerenköy Carrefour’da, 8 Haziran’da Samsun Piazza ve İstanbul Bayrampaşa Forum AVM’de, 14 Haziran’da Ankara Kentpark ve Gaziantep Sankopark’ta devam edecek. 15 Haziran’da da Ankara Optimum AVM ile son bulacak.

 

Yorumlar

yorum

AVON İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR