AVON’un “Güzelliğini Keşfet” Etkinlikleri Bir kez Daha İstanbul’da Gerçekleşti

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON, 7-8 Haziran tarihinde İstanbul’da güzelliğini keşfetmek isteyen 6 bin kadınla buluştu.

Türk kadınları tarafından en çok bilinen kozmetik markası AVON, “Güzelliğini Keşfet” temalı etkinliklerinde 7 Haziran’da İçerenköy Carrefour’da ve 8 Haziran’da İstanbul Bayrampaşa Forum’da kadınlarla buluştu. Gerçekleştirilen etkinliğe katılan tüm kadınlar AVON’un güzelliğe açılan keyifli dünyasını keşfetti.

AVON ile güzelliğini yeniden keşfetmek isteyen kadınlar; profesyonel makyaj uzmanları ve AVON Temsilcileriyle,  hem gün boyu güzellik için keyifli bir makyaj deneyimi yaşadı hem de sürpriz hediyelerin sahibi oldu. AVON ile güzelliğin keşfine çıkan kadınlar, makyajda renk tercihinden doğru parfüm seçimine dek AVON’un uzman Temsilcileriyle bir araya gelerek kendilerine en uygun AVON ürünlerini tanıma olanağı yakaladılar.

AVON ile Güzelliğini Keşfet turu; Konya Kule Site, Bursa Kent Meydan ve Antalya Markantalya, İzmir Çiğli Kipa ile İzmir Balçova Kipa ve Adana Optimum’dan sonra 7 Haziran’da Ankara Cepa ve İçerenköy Carrefour’da, 8 Haziran’da Samsun Piazza ve İstanbul Bayrampaşa Forum’da, 14 Haziran’da Ankara Kent Park ve Gaziantep Sankopark’ta gerçekleşti. Etkinlikler, 15 Haziran’da Ankara Optimum ile son buldu.

 

Yorumlar

yorum

AVON İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR