Atasay’ın Geleneksel Altın Çadırı

atasayin-geleneksel-altin-cadiri-055 ARALIK’TA AÇILIYOR

Atasay’ın bu yıl 4.’sünü düzenleyeceği Geleneksel Altın Çadır Günleri tüm coşkusuyla yeniden başlıyor. Her yaşam biçimine ve bütçeye hitap edecek pek çok ürünün maliyetine hatta bazı ürünlerin zararına fiyatlarla satışa sunulacağı Geleneksel Altın Çadır Günleri, Atasay’ın Yenibosna’daki fabrikasında 5-6-7-8 Aralık 2013 tarihleri arasında düzenlenecek. Bu yıl ayrıca ilk kez İstanbul dışında Adana, Ankara ve Eskişehir’de de eş zamanlı olarak Altın Çadır Günleri gerçekleştirilecek.

Türk mücevherat sektörünün lider kuruluşu Atasay’ın bu yıl 4. kez düzenleyeceği Geleneksel Altın Çadır Günleri, 5-6-7-8 Aralık 2013 tarihleri arasında düzenlenecek. Atasay’ın Yenibosna’daki fabrikasında düzenlenecek olan Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde yine her yaşam biçimine ve bütçeye hitap edecek pek çok ürünün maliyetine hatta bazı ürünlerin zararına fiyatlarla satışa sunulacak. Altın, pırlanta, gümüş ve çelik tutkunlarına, hayallerindeki takıları uygun fiyatla almak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatların sunulacağı Geleneksel Altın Çadır Günleri için her gün Yenibosna metrobüs durağından (Koçtaş önü) servis hizmeti verilecek. Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde İstanbul’da 10 TL’den 127 bin TL’ye kadar değişen fiyatlarla yüzük, kolye, küpe, broş, bilezik, bileklik, set, mini set olmak üzere binlerce ürün seçeneği bulunuyor.

“Aynı anda 4 ilde birden Altın Çadır kurulacak”

Geleneksel Altın Çadır Günleri bu yıl İstanbul ile eş zamanlı olarak Adana, Ankara ve Eskişehir’de de düzenlenecek. Adana’da M1 Adana Merkez AVM, Ankara’da Forum Ankara Outlet, Eskişehir’de ise NEOPLUS Outlet AVM’de düzenlenecek olan Altın Çadır Günleri için Adana ve Ankara’da özel alanlarda çadır kuruldu. Eskişehir’de ise Atasay mağazasında düzenlenecek olan Altın Çadır Günleri’ne bu illerin çevre illerinden de büyük ilgi olması bekleniyor.

“İstanbul’da Altın Çadır üç kat büyüdü”

Geçtiğimiz yıllarda yaşanan yoğun talep nedeniyle Atasay’ın İstanbul Yenibosna’daki fabrikasında düzenlenen Altın Çadır’ın satış alanı da tam üç kat büyütüldü. Altın ve pırlanta bölümü olarak ayrılan Altın Çadır’da bu yıl tüm misafirlere çok daha rahat alışveriş imkanı sağlanacak.

atasayin-geleneksel-altin-cadiri-07

Çadır 08:30-22:00 saatleri arasında açık olacak

Sayısız seçenek ve tarzı aynı çatı altında toplayan Atasay’ın, geçmiş sezon ürünlerini tüketicileriyle buluşturacağı Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri, İstanbul, Adana, Ankara ve Eskişehir’de 5-6-7-8 Aralık tarihlerinde saat 08:30-22:00 arasında açık olacak.

Pırlanta alışverişine özel Hediye Para

Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde her yıl olduğu gibi bu yıl da müşterilerine yaptıkları pırlanta alışveriş tutarının yüzde 25’i kadar Hediye Para verecek. Hediye Para 1-31 Ocak 2014 tarihleri arasında tüm Atasay mağazalarında sadece pırlantalı alışverişler için geçerli olacak.

Pırlanta ve Altın Ürünlerinde Örnek Fiyatlamalar

Pırlanta Küpe

Mağaza Fiyatı: 1.950 TL

Çadır Fiyatı: 800 TL

+ Hediye para: 200 TL

Pırlanta tektaş yüzük:

Mağaza Fiyatı: 1.580 TL

Çadır Fiyatı: 690 TL

+ Hediye para: 172,5 TL

Pırlanta Kolye

Mağaza Fiyatı: 1.100 TL

Çadır Fiyatı: 460 TL

+ Hediye para: 115 TL

Pırlanta yüzük:

Mağaza Fiyatı: 1.025 TL

Çadır Fiyatı: 420 TL

+ Hediye para: 105 TL

Altın yüzük:

Mağaza Fiyatı: 1.015 TL

Çadır Fiyatı: 468 TL

Altın yüzük:

Mağaza Fiyatı: 430 TL

Çadır Fiyatı: 215 TL

Altın yüzük:

Mağaza Fiyatı: 355 TL

Çadır Fiyatı: 180 TL

*** Ürünler, stoklarla sınırlıdır.

Yorumlar

yorum

ATASAY İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR