Belle Atasay’dan Bilekleri Saran Tatlı Işıltılar

BelleAtasayKelepçeler toprak tonlarına teslim oldu

Sezonun kelepçe trendlerine getirilen farklı yorumlarla tasarlanan Belle Atasay bilezikleri, kadınların gündelik yaşamlarına tatlı ışıltılar katarak tarz sahibi olmanın keyfini yaşatıyor. Naturel renklerin hakim olduğu ve altının farklı malzemelerle muhteşem uyumunu gözler önüne seren bu tasarımlar, feminen trendlerle eğlenceli sokak stillerini birleştiriyor.

Belle bileziklerinde kullanılan kalp, Hz. Fatima’nın eli ve nazar boncuğu gibi şans getirdiğine inanılan sembollerle kendi tarzınızın yaratıcısı olarak şık olmanın keyfini sürebilirsiniz.

Dünya Kadınlar Günü’nde kadına verilen değeri anlatmanın en şık yolu…

Belle Atasay’ın şehrin enerjisiyle yaşayan kadınlar için farklı tasarımlarla hayat bulan altın bilezikleri, aynı zamanda yoğun çalışma temposuna aldırmadan, kendine özen gösteren ve şıklığıyla hayat bulan kadınların vazgeçilmez mücevherleri arasında olacak. Belle Atasay bilezikler, Kadınlar Günü için en keyifli hediye alternatifi olarak karşımıza çıkıyor.

Siz de en yakın Atasay mağazasına uğrayın, hayatınızın kadınlarına ne kadar değerli olduklarını bir kez daha hatırlatın.

 

Yorumlar

yorum

ATASAY İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR