ATALAR’da İndirim Günleri

ATALAR’da, yeni yıl alışverişinize dinamizm katacak indirimler devam ediyor… ATALAR, 12-16 Aralık 2013 tarihleri arasında, pantolon, ceket ve bluzlarda  %50 indirim fırsatı ile, yılbaşı alışverişinize renk katıyor.

ATALAR 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonunda, podyumlarda da sıkça rastladığımız leopar desenler başrolü oynuyor.  Renk skalasında yer alan yeşil ve lacivert, bordo ve gri birlikteliği, kumaşlardaki jakar ve brokar dokular ile hayat buluyor. Sezonun vazgeçilmezi siyah renge, fuşya, kırmızı, mavi tonları, bej, deve tüyü ve toprak renkleri eşlik ediyor. Minimal yaklaşımların yanı sıra, oversize bluzlar ATALAR 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda öne çıkıyor. Dar ve net kesimlerin yanı sıra, zıtlık yaratan geniş ve rahat kesimlerin de yer aldığı koleksiyonda, bilekte dar paça pantolonlar, mevsim geçişlerinde ise yine güpür ve tweet ceketler yer alıyor.

ATALAR tasarımcılarının yepyeni bir silueti, zerafet ile iç içe tasarladığı 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu dünya modasını takip eden şehirli kadınları %50 indirim fırsatı ile bekliyor.

atalar-2013-2014-sonbahar-kis-03

Yorumlar

yorum

ATALAR İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR