ATALAR’da İstanbul Shopping Fest’e Özel %50 İndirim Başladı

atalar-1Modern ve şehirli kadının markası ATALAR’ın , 7-8 Haziran 2014 tarihleri arasında tüm ürünlerinde  ISF’ye özel %50 İndirim fırsatını yakalayın.

 ATALAR, 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda yer alan, abiye ve aksesuar serileri dışındaki tüm ürünlerde uyguladığı ISF’ye özel 7-8 Haziran tarihleri arasındaki %50 İndirim Kampanyası ile alışverişi tam bir festivale dönüştürüyor.

Markanın yenilikçi bakış açışı ile hayat bulan 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonundaki tasarımlarına, ISF’ye özel indirimlerle sahip olma şansını yakalayın.

 

ATALAR 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Hakkında

Dünya modasını takip eden şehirli kadının markası ATALAR, 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda, yenilikçi bakış açısını, lüksün ve sadeliğin ön planda olduğu, romantik ve feminen dokuların sıkça hissedildiği tasarımlarla göz önüne seriyor.

Koleksiyonun ilk parçasından başlayarak hissedilen hızlı değişim,romantik ve güçlü çiçek desenleri, puanlar ve sanatsal baskılar, nakış ve işleme detayları ile öne çıkıyor.

2014 İlkbahar/Yaz sezonunun anahtar parçasını elbiseler olarak belirleyen ATALAR tasarımcıları, koleksiyonda bağımsız parçalar içerisinde yer alan bluzları, sezonun en önemli modeli kısa ve dar paça pantolonları, tek ceketleri, volanlı ve pileli etekleri, pastel renk paleti ile hazırladı.

atalar-2Pembe ve somon renklerin ağırlıkta olduğu tasarımlarda, natürel tonlarla birleşen, beyaz, mint, mavi, yeşil ve sarı renkler hemen hemen her temada kullanıldı. Baharat tonları, toprak renkleri ve güneş kırmızısının koleksiyona kattığı derinlik özellikle dantel ve jakar kumaşlarla hazırlanan tasarımlarda fark ediliyor.

Taze bir mevsimin esintilerini taşıyan ve tüm sezon boyunca gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak şifon elbise ve etekler, güçlü çiçek baskıları ile koleksiyona damgasını vururken, kıyafetinizin  tamamlayıcısı tek ceketler formal stili yansıtmanız için hazırlandı.

Özel davetler için tasarlanan elbiseler, takımlar, dantel ve payet detaylı üstler ise yenilikçi, lüks ve sade stili benimseyen ATALAR kadınından ilham alınarak hayat buldu.

 

Yorumlar

yorum