ATALAR 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile Lüks ve Sade bir Sezon!

Dünya modasını takip eden şehirli kadının markası ATALAR, 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda, yenilikçi bakış açısını ile lüksün ve sadeliğin ön planda olduğu, romantik ve feminen dokuların sıkça hissedildiği tasarımlara imza attı.

Koleksiyonun ilk parçasından başlayarak hissedilen hızlı değişim, uluslararası markaların podyumlarda sıkça kullandığı, sezonun odak noktası olan romantik ve güçlü çiçek desenleri, puanlar ve sanatsal baskılar,  nakış ve işleme detayları ile koleksiyonda yerini adı.

Sezonun anahtar parçasını elbiseler olarak belirleyen ATALAR tasarımcıları, 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda bağımsız parçalar içerisinde yer alan bluzları, sezonun en önemli modeli kısa ve dar paça pantolonları, tek ceketleri, volanlı ve pileli etekleri, pastel renk paleti ile hazırladı. Pembe ve somon renklerin öne çıktığı tasarımlarda, natürel tonlarla birleşen, beyaz, mint, mavi, yeşil ve sarı renkler hemen hemen her temada kullanıldı. Baharat tonları, toprak renkleri ve güneş kırmızısının koleksiyona kattığı derinlik özellikle dantel ve jakar kumaşlarla hazırlanan tasarımlarda fark ediliyor.

İlkbaharın esintilerini taşıyan ve tüm sezon boyunca gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak şifon elbise ve etekler güçlü çiçek baskıları ile koleksiyona damgasını vururken, stilin tamamlayıcısı tek ceketler formal stili yansıtmanız için hazırlandı.

Özel davetler için tasarlanan elbiseler, takımlar, dantel ve payet detaylı üstler ise yenilikçi, lüks ve sade stili benimseyen ATALAR kadınından ilham alınarak hayat buldu.

atalar-2014-ilkbahar-yaz

Yorumlar

yorum

ATALAR İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR