Evliliğe Giden En Özel Yol Atasay Tasarımlarında…

atasay-2014-taki-07Baharla birlikte evlilik sezonu da açılıyor. Her gelinin rüyalarını süsleyen aşkın taşı pırlanta, bu özel günde Atasay tasarımlarıyla gelinlerin ve gelin adaylarının ışıltısını zarafetle yansıtacak.

Aşkın en saf hali; One&Only

Aşkın ve bağlılığın en şık sembolü tek taş, değerini isminde taşıyan One&Only’nin tasarımlarıyla birleşerek en özel anları unutulmaz kılıyor. Gelinler One&Only’nin tek taş, beş taş ve tam tur yüzük modellerinin yer aldığı birbirinden şık tasarımlarla kendilerini dünyanın en özel kadını hissedecekler. 0.10 karat ve üzeri One&Only tek taşları dünya çapında güven ve tarafsızlıkta en geçerli HRD Mücevher Raporu’yla sertifikalandırılıyor.

Sonsuz aşkın pırlantayla dansı; LovEver

Dünya mücevher trendlerini birbirinden gösterişli pırlantalı tasarımlarıyla buluşturan LovEver, aşkınızı değerini hiç bir zaman yitirmeyen pırlantanın sonsuz gücüyle birleştiriyor. Altının pırlantayla mükemmel dansını yansıtan LovEver tasarımlarındaki gerdanlık, küpe ve kolye tasarımları, bu özel günde gelinlerin şıklıklarını zarafetle yansıtacak.

Akıllı karatların göz alıcı etkisi; Asgold Coronet

Dünya patentli  özgün tasarımlara getirdiği usta işçilikle bir devrim yaratan, ekonomik lüksün ikonik temsilcisi Asgold Coronet, gelinlerin hayallerini gerçek kılıyor! Şık ve gösterişli mücevherler kullanmaktan hoşlanan gelinler, tek taş efektli Asgold Coronet yüzük, küpe, kolye ve pırlanta su yolu bilezik tasarımlarıyla düğün günlerinde pırlantanın ışıltısından ödün vermeden olduğundan daha gösterişli bir pırlanta dünyasıyla buluşturuyor.

İhtişamlı yeni bir başlangıca “Evet”; Almas

atasay-2014-taki-08Geçmişten bugüne hatta geleceğe yadigar bırakılabilecek, değer katan ve vintage ruhunu sevenlere özel elmas mücevher markası Almas, gelinlerin ruhuna dokunarak onlara farklı olduklarını hissettirecek, düğün günlerinde zevkle üzerlerinde taşımak isteyecekleri elmaslarla bezeli kolye tasarımları sunuyor. Bu en özel günde etkileyici bir mücevher deneyimi yaşamak isteyen tüm gelinler, Almas mücevherleriyle nefes kesecekler.

Altının geleneksel yorumu; 22 Ayar

Altının büyülü tasarımlarla harmanlandığı 22 Ayar, iddialı bir görünüme sahip aynı zamanda gelenekselliğe de önem veren gelinler için en ışıltılı mücevher seçenekleri arasında yer alıyor. Kına gecesi mücevher seçeneklerine öncülük eden hem gösterişli hem de kıymetli, Anadolu geleneklerinin en yenilikçi tasarımlarla buluştuğu 22 Ayar ile düğün günlerinde sevdiklerinize ömür boyu saklayacakları çok değerli bir hediye verebilirsiniz.

Düğün sezonunun vazgeçilmez hediye ve mücevheri; Asgold Classic

Ürün gamındaki ışıltılı seçenekleriyle farklılığı ve şıklığı ayrıntılarda gizleyen Asgold Classic, düğün günü gelinlerin üzerinde zevkle taşıyacağı alternatifler sunuyor. Taşlı mücevher kullanmaktan hoşlanan gelinler için tasarlanan fantezi setler ve sezonun tüm yeniliklerini yansıtan Asgold Classic’in özel tasarımlarıyla düğün günü tüm gözler gelinlerin üzerinde olacak.

 

Yorumlar

yorum

ATASAY İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR