Aşk Gözlerde Başlar….

Max Factor ile Sevgililer Günü’ne özel etkileyici bakışlar….

Yeni bir yıla adım atmışken aşkın günü olan 14 Şubat için de geri sayım başladı. Sevgililer Günü, her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm kadınların kendini en göz alıcı ve en güzel hissetmek istediği özel günler arasında yer alıyor. Sevgililer Günü’nde her kadın, hem kıyafeti hem de saçı ve makyajıyla bir bütün olarak etkileyici görünmek ve sevgilisini büyülemek ister. Bu özel günde göz alıcı bir görünüm için en özel detay ise iddialı bakışlar… İddialı bakışların yolu da etkileyici bir göz makyajından geçiyor. Bakışlarınızla sevgilinizin başını döndürmek istiyorsanız gözlerinizi ön plana çıkaracak makyaj detaylarını Makyaj Uzmanı Nur Toktay’dan öğrenebilirsiniz.

“Sevgililer Günü için uygulayacağınız iddialı bir göz makyajı ile gözlerinizi olduğundan daha etkileyici gösterebilirsiniz” diyen Makyaj Uzmanı Nur Toktay, “Göz kapaklarınızın üzerine uzun kanatlar çizerek 1960’lı yılların dramatik etkisini yakalamanız mümkün. Gözlerin ön planda olduğu bu makyaj trendinde, dudaklarınızı hafif ışıltılı bir parlatıcıyla renklendirebilirsiniz” diyor.

İşte, Makyaj Uzmanı Nur Toktay’dan Sevgililer Günü’ne özel makyaj önerileri:

Öncelikle, nemlendirici yapısıyla cildinize taptaze ve yarı mat bir görünüm kazandıracak Max Factor Whipped Creme Fondöten uygulayın. Parmak uçlarınızı kullanarak özel formüllü fondöteni kolayca cildinize yedirin. 60’lardan ilham alan göz etkisini yaratmak için siyah tonunda Max Factor Göz Kalemi kullanın. Önce, göz kapaklarınızın üzerinde geniş bir kanat şekli oluşturun. Daha sonra da belirgin, grafik bir etki yaratmak için kanatları yavaş yavaş belirginleştirin.

Derin bakışlar için gözaltlarınıza Black Fire tonunda Max Factor Liquid Effect Kalem kullanarak noktalar ekleyin. Üst kirpiklerinize Max Factor Wild Mega Volume Maskara uygulayarak daha uzun ve daha uzun kirpikler yaratın ve göz makyajınızı tamamlayın.

Gözlerin ön planda olduğu görünümünüzün odak noktasını değiştirmemek için dudaklarınızı belirsizleştirin. Dudaklarınıza Vibraunt Rasbesrry tonunda Max Factor Gloss Cube gibi soluk bir renk uygulayın. Daha parlak bir görünüm için parlatıcınızı parmak uçlarınızla yayın. Derin bakışlarınızla dikkat çekeceğiniz Sevgililer Günü makyajınız hazır!

Max Factor Whipped Creme Fondöten’in tavsiye edilen satış fiyat, 60.99 TL

Max Factor Göz Kalemi’nin tavsiye edilen satış fiyatı, 25.50 TL

Max Factor Liquid Effect Kalem’in tavsiye edilen satış fiyatı, 38.90 TL

Max Factor Wild Mega Volume Maskara’nın tavsiye edilen satış fiyatı, 39.90 TL

Max Factor Gloss Cube Parlatıcı’nın tavsiye edilen satış fiyatı, 33.90 TL

Yorumlar

yorum

MAX FACTOR İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR