Annenize So CHIC Celine Collection’la Rengarenk Bir Yaz Hediye Edin…

215 TL

215 TL

Aksesuar modasında her daim ilkleri yaşatan ve dünya modasını eş zamanlı olarak vitrinlerine taşıyan So CHIC, 2014 Yaz Koleksiyonu’nda yılın moda renkleri yer alıyor. Mavi, yeşil, beyaz, mor ve pudra renklerin yer aldığı Celine Collection sedef ve özel kesim kristal taşlardan oluşuyor. Anne sevgisi gibi sonsuzluğu ve sağlamlığı simgeleyen sedefle, çocuğun ışıltısını simgeleyen kristalin birlikteliği ile tasarlanmış bu yeni koleksiyon, anne çocuk sevgisini eşsiz bir şekilde ifade ediyor.

So CHIC yaz koleksiyonunda birden fazla renk üzerinde odaklanarak seçme özgürlüğü sunuyor. Parlaklığı ve ışıltısı sedefle tamamlanan iri parçalarla dikkat çeken Celine Collection gümüş üzerine rose gold, rodyum ve gold kaplama seçenekleriyle ilham kaynağı oluyor. Kalın, ince ve farklı zincirlerin kullanıldığı 200’ün üzerinde farklı tasarım paçaların yer aldığı So CHIC yaz koleksiyonu Celine Collection modaya yön veren tasarım ve renkleri ile göz alıyor.

So CHIC, anneler gününü yaz koleksiyonu Celine Collection ile kutluyor. Anneler için özel yüzük, kolye, küpe, bileklik ve saatlerden oluşan yüzlerce alternatifi ile en doğru seçimi yapmanıza yardımcı oluyor.

So CHIC Anneler gününe özel kampanyasıyla 1 – 31 Mayıs tarihleri arasında her 100 TL’lik alışverişe 25 TL hediye çeki veriyor.

“Zamanı Yönet” mottosundan hareketle tasarımlarına yön veren So CHIC… time, renkli, modern ve yenilikçi tasarımları ile şık zamanlar vaad ediyor.

So CHIC yaz koleksiyonundaki ürünler 95 TL ile 695 TL arasında değişen fiyatlarla sunuluyor.

Yorumlar

yorum

SO CHIC İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR