Şimdi Annelere Adidas Şıklığı ve Konforunu Hediye Etmenin Tam Zamanı

adidas_annelergunuadidas, Anneler Günü’nde annelerini sevindirmek için en güzel hediyeyi arayanlara birbirinden şık ve konforlu ürünlerle ideal seçenekler sunuyor.

adidas, spor giyimden vazgeçemeyen ve aynı zamanda şıklığına önem veren anneler için, adidas by Stella McCartney, adidas Originals, Neo ve SLVR İlkbahar/Yaz 2013 Koleksiyonları’ndan ideal hediye seçenekleri sunuyor.

Tarz ve konfor bu kez anneler için buluşuyor

adidas by Stella McCartney Koleksiyonu, koşu başta olmak üzere çeşitli egzersizler için özel bir tarz sunuyor. adidas by Stella McCartney Running Serisi’ndeki ayakkabılar; mavi, kırmızı, turuncu ve pembenin en canlı tonları ile göz kamaştırıyor. Birbiri ile uyum içindeki zarif ayakkabılar, çantalar ve çok çeşitli aksesuarlardan oluşan adidas by Stella McCartney Koleksiyonu, adidas’ın üstün performans teknolojileri ile Stella McCartney’nin moda görüşünü bir araya getirerek annelere vazgeçemeyecekleri bir şıklık sunuyor.

Anneler sokak modasına adidas Originals ile ısınıyor

adidas Originals İlkbahar/Yaz 2013 Koleksiyonu, sportif şıklık anlayışını yansıtan ve anneleri sokak modasının en yakın takipçisi yapmaya aday hediye seçenekleri ile dikkat çekiyor. Sokak modasına yön veren ikonik marka adidas Originals, özgünlük, yaratıcılık ve bireysellikten ilham alan ayakkabılar, t-shirtler, sweatshirt’ler ile sayısız kombin olanağı sunuyor.

Spor giyimde benzersiz bir şıklık; adidas SLVR

adidas SLVR, İlkbahar/Yaz 2013 Koleksiyonu ile anneler için, göz alıcı kumaşlar, vücudu saran kesimler ve zarif ceketleriyle dikkat çeken lüks bir görünüm yaratıyor. Kısa kesimli ceketler ve dalgalı kesimli bluzların biçimi göz dolduruyor. Koleksiyonda ayrıca tarz sahibi anneler için alçak topuklu kapalı ayakkabılar ve klasik oxford’lar gibi farklı ayakkabı seçenekleri de yer alıyor.

Yorumlar

yorum

ADIDAS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR