Anneler Günü’nü İnci’den Şık Hediyelerle Kutlayın

Her yıl olduğu gibi bu yıl da İnci Deri, Anneler Günü yaklaşırken en değerli varlığımız olan annelerimizi unutmuyor. İnci Deri, annesine ve sevdiklerine her zaman hatırlanacak, şık ve kullanışlı bir hediye almak isteyenlere, özel bir kampanya ile en güzel hediye alternatifini sunuyor.

Anneler Günü’ne özel olarak Mayıs ayı boyunca tüm İnci mağazalarında, yeni sezonda satışa sunulan İnci Deri ürünlerinde %50 indirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca İnci Deri’nin sürprizleri bununla da sınırlı kalmıyor. 01-11 Mayıs tarihleri arasında alışveriş yapan herkese Garanti Bankası kartlarına özel ekstra %10 indirim veriliyor.

İnci Deri vitrinleri de Anneler Günü’nü kutluyor…

İnci Deri, vitrinlerinde de Anneler Günü’nü unutmuyor ve  annelerimizin kendi sözlerinden hazırlanmış “anne öğütleri” ile tüm İnci Deri mağazalarının vitrinlerini süslerek bu özel günü kutluyor.

İnci Deri 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Macera Dolu Bir Yazı Müjdeliyor

“Macera” ana temasıyla hareketli ve rengarenk bir yazın kapılarını aralayan koleksiyon “Mavi Yolculuk”, “Cennet Bahçesi” ve “Astral Seyahat” isimli 3 farklı temadan oluştu. Öne çıkan ve tüm yaza damgasını vuracak parçalar ise platform babetler oldu.

Erkekler Bu Yaz “İnci” ile Daha Rahat

İnci’nin erkek koleksiyonunda ise olabildiğince hafif ve yumuşak parçalardan oluşan casual ve sneaker ürünler, pastel tonun hakim olduğu süet ve nubuk ayakkabılar yer aldı. Ana renklerin eskitilerek ara renklere dönüştürüldüğü ve böylelikle renk yelpazesinin genişletildiği koleksiyonda; zıtların ahengi siyah-beyaz kombinasyonu da varlığını sürdürdü. Kırmızı, saks mavi, beyaz ve yeşil gibi zıt renklerdeki tabanlarla tamamlanan ayakkabılara, sıcak yaz günlerinde mavi, bordo ve krem rengi espadriller ve farklı tonlarda sandaletler eşlik etti. Yaz gecelerinin vazgeçilmezi makosenlerde farklı blok renkler ağırlığını hissettirdi.

 

Yorumlar

yorum

İNCİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR