Özel Günlere Anlam Katan Armağan: Biorb Akvaryumları

biorb-akvaryum-hediye-04Babalar günü yaklaşırken özel ve bir o kadar da anlamlı hediye arayanlar için farklı bir seçenek sunuyoruz sizlere… Tasarımıyla fark yaratan, ruhunuzu dinlendiren görüntüsüyle balıkların renkli dünyasını evinize getiren Biorb Akvaryumları, benzersiz hediyeler arayanların bu yıl da vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Her baba özeldir… Ve her baba en özelini hak eder. Günün stresi, koşuşturması sona erdiğinde evinde ya da işinde huzur ister. İşte bu sloganla yola çıkan Biorb Akvaryumları, huzur ve keyfi bir araya getiriyor. Dekoratif görüntüsü, sessiz motoru ve farklı ışıklandırma modelleriyle bulunduğu mekâna şıklık katarken eşsiz iç aksesuarların ve yeşilliklerin arasından süzülen balıklarıyla denizlerin büyülü dünyasını yaşama şansı sunuyor.

Etkileyici Tasarım

Özel günlerde hediye olarak büyük ilgi gören Biorb Akvaryumları, farklı ve şık tasarımlarıyla göz dolduruyor. Evlerde ve işyerlerinde, büyük şirketlerin bekleme salonlarında, toplantı odalarında, kısacası keyif ve enerjinin bir arada olduğu pek çok mekânda Biorb Akvaryumlarına rastlamak mümkün… Dahası, Fengshui felsefesini benimseyenlerin de dekorasyonda tercihi Biorb; zira yaşam alanlarında suyun canlılığı Biorb Akvaryumlarıyla görsel bir şölene dönüşüyor.

Temizleme Derdine Son

Biorb Akvaryumlarını diğerlerinden ayıran en önemli özellik filtreleme sistemi. Dışarıdan bakınca belli olmayan ve görüntüyü bozmayan bu sistem sayesinde dibe çöken kalıntılarla uğraşma derdi ortadan kalkıyor. Temizlemeye gerek kalmadan balıklar için yeterli oksijen düzeyi sağlanıyor. Böylece diğer akvaryumlara göre balıkların ömrü de uzamış oluyor. Yapılması gereken tek şey, aylık olarak suyun yüzde 30’unu değiştirmek ama bununla da uğraşmak istemeyenlere Biorb Akvaryum aylık bakım servisi veriyor. Akvaryumu hazırlamak da oldukça basit, kutu içindeki kurulum kitapçığında her türlü bilgi mevcut.

Bu özel günde farklı ve etkileyici hediye arayanların tercihi Biorb Akvaryum, hem dekorasyonun bir parçası hem de hobi olarak ilgi çekmeye devam ediyor.

Yorumlar

yorum