ANKAmall Lee’nin Etkinliğiyle Bu Hafta Sonu Rengârenk!

ankamall-lee-02120 yılı aşkın geçmişiyle dünyanın önde gelen jean markalarından Lee®, Türkiye’deki ilk konsept mağazasını rengarenk bir etkinlikle Ankara ANKAmall AVM’de açıyor.

İlk olarak Avrupa’da 2012 yılında lanse edilen özel konsept mağaza, Türkiye’deki ilk örneğini Ankara ANKAmall AVM’de açıyor. 5-6-7 Temmuz 2013 tarihlerinde, Türkiye’nin ikinci büyük alışveriş merkezi olan ANKAmall’da açılacak konsept mağaza, Lee®’nin renkli denim etkinliği ile festival havası yaşatmaya hazırlanıyor. Tırnaklarını ışıltılı yaz renkleri içinde görmek isteyenler Lee®’nin oje etkinliğinde rengârenk Sally Hansen marka ojeler ve profesyonel bir manikürist ekibi tarafından şımartılacak. Mağazadaki renkli jean koleksiyonuyla aynı renklerde olacak ojeler Lee® ruhu adeta tırnaklara taşıyacak.

İmrendirici koleksiyon ürünlerinin yaz ruhunu canlı renklerle herkese hissettirmeyi hedefleyen Lee®, yeni sezon koleksiyonlarını bir arada görmek isteyen ve tırnaklarını sezon renkleri ile süslemek isteyen herkesi 5-6-7 Temmuz 2013 tarihlerinde ANKAmall AVM’ye davet ediyor.

ankamall-lee-01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

LEE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR