Alexander McQueen 2014 Resort

alexander-mcqueen-2014-resort-01Alexander McQueen 2014 Resort, 40’lardan ilham alan şaşırtıcı bir koleksiyon olmuş. Yaratıcı yönetmen Sarah Burton’un her zaman heyecan verici bir bakış açısı ile yönettiği beklenmedik koleksiyonları, markanın hayranlarını şaşırtmayı başarıyor. Tasarımcı 2014 Resort’ta, sonbahar 2013 koleksiyonuna göre biraz daha yumuşak bir koleksiyon hazırlamış.

Alexander McQueen 2014 Resort koleksiyonu 2. Dünya savaşı giysilerinden ilham alıyor. Romantik renklerin yer aldığı koleksiyonda çiçek baskıları, çiçek dokulu motifler, ince nakışlar ve patchwork ayrıntılar, bayan pantolonları ve patolon takımları dikkat çekerek 70li yılların “çiçek gücü”nü hissettiriyor.

Yeni koleksiyon romantikliğinin yanında asker tarzını da ihmal etmiyor. Askeri desenlerin yanı sıra büyük cepler, asker kemeri gibi göz alıcı ayrıntılar hemen kendini gösteriyor.

Alexander McQueen yeni koleksiyonunda küçük bir de süpriz getiriyor. Marka küçük topuklu, pratik sandaletlerle ve hafif metal bilezikleriyle de heyecan verici aksesuarlar sunuyor.

Yorumlar

yorum

ALEXANDER MCQUEEN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR