Adil Işık 2013 Mezuniyet Yarışması

Adil Işık, düzenlediği yarışma ile genç kızlara rüya gibi bir mezuniyetin heyecanını sunuyor. Kazanan yarışmacı Cengiz Abazoğlu tarafından tasarlanan mezuniyet elbisesi ile göz kamaştıracak.

“Neden sen kazanmalısın?” sorusuna cevap vereceğin 1 dakikalık bir video ile sende bu şanslı adaylardan biri olabilirsin!

Son başvuru:17 Mayıs 2013

adl_kucuk01

 

Yarışmaya katılmak için;

* Yarışmaya katılmak isteyen kişilerin; Cengiz Abazoğlu tarafından mezuniyet balosu için özel tasarım elbiseyi neden kazanması gerektiğini en fazla 1 dakikalık bir video ile anlatıp adL facebook sayfasında sayfa duvarında paylaşması gerekmektedir.

* Paylaşılan videolar adL sosyal medya adminleri tarafından yarışmaya uygunluğu konusunda kontrol edilecektir. Uygun bulunan videolar onaylanıp sayfada yayınlanacaktır.

* adL facebook ve twitter takipçileri arasında yapılacak mezuniyet yarışmasında 22 Nisan 2013 – 17 Mayıs 2013 23:59’a kadar en çok like alan videonun sahibi yarışmanın kazananı ilan edilecektir.

*Twitter üzerinden de videonuzun linkini ve @adl_official hesabına mention atarak daha fazla yayılım sağlayıp, like elde edebilirsiniz.

Uyulması gereken kurallar;

* adL, yarışma kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.

* İletişim bilgilerini doğru doldurmayan katılımcılar yarışmadan elenir.

* Sahte Facebook hesaplarından, hileli kullanılan oylar tespit edildiği takdirde, katılımcı yarışmadan elenir.

* Yüklenen videoların kullanım ve paylaşım hakkı adL markasında saklı kalacaktır. * Cengiz Abazoğlu tarafından özel tasarım elbise hazırlanması için İstanbul’a gelecek olan talihlinin konaklama ve yol masrafları kendisine ait olacaktır.

* Yarışmaya sadece ortaöğretim, ön lisans ve lisans eğitimi son sınıf öğrencileri katılabilir. Kazanan yarışmacının öğrenim bilgilerini teyit etmesi zorunludur.

* Adil Işık Group çalışanları ve birinci dereceden yakınları yarışmaya katılamaz.

* Yarışmacı, yarışma koşullarını karşılamadığı veya yanlış beyanda bulunduğu tespit edilirse elenir.

* Kazanan kişi ödülünü alamadığı taktirde hakkını devredemez, erteleyemez. Adil ışık Group tarafından belirlenen yedek kazananlar hak elde eder.

*Adil Işık Group; yarışmaya katılan yarışmacıların kurgu içinde yaptığı paylaşımları kullanma, yayınlama vb. hakkına sahiptir.

* Küfür içeren, politik öğeler barındıran ve hakaret içeren yazıların yazılması yasaktır.

* Yarışma dolayısıyla elde edilen datayı kampanya duyurumu, sms ve mailing için kullanma hakkına sahiptir.

Yorumlar

yorum

ADİL IŞIK İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR