Adidas’tan Supernova Glide Boost

adidas Supernova Glide BOOST ile benzersiz bir koşu deneyimine hazır mısınız?

adidas’ın, devrim yaratan yastıklama teknolojisi BOOST ile geliştirdiği yeni Supernova Glide BOOST, koşuda yepyeni bir performans deneyimi sunuyor.

adidas, Supernova Glide teknolojisini BOOST ile geliştirerek ileri bir seviyeye taşıdı. Yeni adidas Supernova Glide BOOST, koşu performansını daha da artırarak üstün bir deneyim sunuyor. adidas’ın devrim yaratan BOOST teknolojisi, Supernova Glide’da, bugüne kadarki tüm köpük yastıklama malzemelerinden daha fazla enerji dönüşümü sağlamaya devam ediyor. Ayakkabı mükemmellik peşindeki koşucuların tüm beklentilerini karşılıyor.

adidas-supernova-glide-boost-01

Yeni Supernova Glide BOOST’ta bulunan TORSION SYSTEM, vücudun doğal hareketlerini destekliyor. Ayak kemeri desteği, ayağın ön ve arka kısmının bağımsız ve doğal hareket etmesine izin veriyor, orta tabanın esnek ve dengeli olmasını sağlıyor.

Yüksek performanslı Continental kauçuk dış taban ile maksimum zemin tutuşu elde ediliyor. Böylelikle her türlü hava koşulunda güçlü adımlarla koşuda performansı artırmaya yardımcı oluyor. Engineered mesh nefes alan file yapı ile ayak tamamen doğal hareket ediyor ve ihtiyaç duyulan noktalarda milimetrik destek sunuyor.

Koşuda yepyeni bir performans deneyimi sunan adidas Supernova Glide BOOST 352 TL’lik satış fiyatı ile adidas mağazaları ve yetkili adidas satıcılarında koşu meraklılarının beğenisine sunuluyor.

 

Yorumlar

yorum

ADIDAS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR