Adidas’tan Sıcak bir Kış İçin ClimaWarm+ Ürün Serisi

adidas, yeni delikli fiber teknolojisi ile sporcuların vücut ısısının her koşulda korunmasını sağlıyor.

adidas, sporcuların soğuk hava koşullarında gösterdiği performansta devrim yaratacak olan yeni ClimaWARM+ ürün yelpazesini tanıttı.

adidas marka elçisi David Beckham ile birlikte geliştirilen yeni ClimaWARM+ ürün serisinde kumaş, havayı hapsedip yalıtım sağlayan delikli fiberler sayesinde sporcunun vücudunun sıcak ve kuru kalmasını sağlıyor. Teknoloji sadece vücut sıcaklığını artırmakla kalmıyor, delikli fiberler aynı zamanda kıyafetin ağırlığını azaltarak sporcuya sunduğu optimum sıcaklık- ağırlık oranı ile performansı en üst düzeye çıkarıyor.

ClimaWARM+ nemi hızla vücuttan uzaklaştırarak daha hızla kuruma sağlarken, ürünler aynı zamanda sporculara en üst düzeyde hareket özgürlüğü sağlamak için Elastan teknolojisinden de yararlanıyor.

Delikli fiber teknolojisinin altında yatan fikir biyomimikri kullanılarak geliştirildi. Kutup ayılarının doğal delikli fiberli kürkleri sayesinde en uç derecelerde dahi vücut ısılarını nasıl koruyabildiklerini analiz eden adidas, insanlara da aynı sıcaklık ve hareketlilik güvencesini sağlamak üzere benzer bir ısı sistemi geliştirdi.

ClimaWARM+ ürün serisi, adidas’ın sahip olduğu en son teknoloji ile ürünlerin -35 dereceye kadar düşen sıcaklıklara maruz bırakıldığı özel “Clima” odasında titiz testlerden geçirildi.

 

Ürün yelpazesinde, hangi sporu yapıyor olurlarsa olsunlar sporcuları optimum sıcaklıkta tutacak içlikler, koşu ceketleri ve kapüşonlu sweatshirtler bulunuyor.

adidas Performance Başkanı Eric Liedtke ClimaWARM+ ürün yelpazesi ile ilgili şunları söyledi:

“adidas sporcuların daha iyi olmasını sağlaması ile tanınıyor. Sporcular, kışın açık havada yarışırken vücutları bir yandan sıcak kalıp diğer yandan da hava alıp verebilmeli. Yeni ClimaWARM+ ürünlerimiz, malzemelerimizdeki, sporculara rekabet avantajı sağlayacak en son gelişmeleri bir araya getiriyor. Delikli fiberler sayesinde, ısıyı en üst düzeye çıkararak, ağırlığı azaltarak ve teri emerek tüm sporculara potansiyellerini tam olarak gerçekleştirme imkanını sunuyor.”

adidas Clima Warm ürünleri 109 ile 286 TL arasında değişen fiyatlarla tüm adidas mağazaları ve yetkili satış noktalarında satışa sunuluyor.

Yorumlar

yorum

ADIDAS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR