Adidas’tan Beckham’a Anlamlı Veda

Yeşil sahalara veda eden David Beckham, son maçına özel bir tasarımla kişiselleştirdiği adidas Predator Lethal Zone kramponlarla çıktı.

Futbol kariyerini Paris Saint Germain – Brest maçı ile noktalayan David Beckham, vedasını daha özel kılmak için, uzun süredir birlikte çalıştığı adidas ile ortak bir krampon tasarımına imza attı.

İngiliz futbol efsanesinin üne kavuşturduğu ikonik adidas Predator Lethal Zone kramponlar, adidas ürünlerinin kişiselleştirilebildiği www.miadidas.com sitesi üzerinden Beckham tarafından baştan yaratıldı. Beckham, aynı adı taşıyan adidas kramponları 1996 yılından bu yana giyiyor.

Büyük Britanya’nın kırmızı, beyaz, mavi renkleri ve bayrağı ile güçlendirilen tasarımın başlıca esin kaynağı, Beckham’ın ülkesine duyduğu güçlü sevgi. Kramponun her noktası, Beckham’ın kişisel dokunuşunu yansıtıyor. Tüm kramponlarında olduğu gibi, Beckham’ın ailesine olan sevgisi de bir defa daha gözler önüne seriliyor. Kramponda eşi Victoria’nın isminin ilk harfleri ile çocukları; Brooklyn, Romeo, Cruz ve Harper’ın isimleri bulunuyor. Kramponda aynı zamanda David’in futbol kariyeri boyunca giydiği forma numaraları; 7, 23 ve 32 de yer alıyor.

David Beckham kramponlarıyla ilgili olarak şu yorumu yaptı: “Bu benim için gerçekten özel bir an ve çok uzun süredir birlikte çalıştığım adidas’ın bu özel gün anısına benimle ortak bir çalışma yapmasından mutluluk duyuyorum. Bu tasarım ile asıl yansıtmaya çalıştığım şey, ülkem için oynarken hissettiğim tutku ve bundan hissettiğim gururdu.”

Yorumlar

yorum

ADIDAS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR