Adidas’tan Babalar Günü İçin Şık ve Sportif Hediye Seçenekleri

adidas, Babalar Günü için en özel hediye seçeneklerini İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonları ile sunuyor.

Sportif bir lüks anlayışı arayanlara adidas Porsche Design Sport

Sportif bir yaşam tarzı ile lüksü bir araya getirmeye özen gösteren babaları mutlu etmek adidas Porsche Design Sport Koleksiyonu ile çok kolay. Çığır açan nitelikte mühendisliğe ve sofistike tasarıma sahip olan Porsche Design Sport Koleksiyonu, titiz bir el işçiliği ile lüks kavramlarını bir araya getiriyor.

Babalar için sokak modasına davet: adidas Originals

adidas Originals, kişiye sportif bir tarz katarken, iddialı ve gösterişli görünmesini sağlıyor. Aynı grafik baskı ve renk paletini paylaşan tek temel tasarım yaklaşımı ile hazırlanan tişörtler ve ayakkabılar babaları sevindirecek hediye seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Sporcu babalar için Climachill™

Aktif serinleme teknolojisinde devrim yaratan adidas Climachill™ ürün serisi sporu hayatının ayrılmaz bir parçası haline getiren babaların için ideal. Seride, titanyum ve 3D alüminyum serinletici küreler içeren, yenilikçi bir kumaş kullanıldı. Climachill™ sağladığı anlık ‘serinleme’ etkisi ile sıcak ortamlarda sporcunun optimum vücut ısısını korumasına yardımcı oluyor, böylece daha yoğun antrenman yapmasını, daha uzun mesafe koşmasını ve daha iyi rekabet etmesini sağlıyor.

adidas’tan yeni akıllı saat: miCoach SMART RUN

Türkiye’ye sadece 50 adet gelen dünyanın en gelişmiş, akıllı saati adidas miCoach SMART RUN ile ilk kez her seviyedeki koşucu babalar akıllı GPS sistemiyle koşularını takip edebilecek, kalp atış hızlarını bileklerinden izleyebilecek, en sevdikleri müzikleri dinleyebilecek ve gerçek zamanlı koçluk alabilecekler.

Babalar Günü hediye seçenekleri ve İlkbahar/Yaz 2014 Koleksiyonu’ndaki daha pek çok özel ürün adidas mağazaları ve yetkili satıcılarında satışa sunuluyor.

 

Yorumlar

yorum

ADIDAS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR