adidas Yeni Nesil ZX FLUX ile Fark Yaratıyor

319 TL

319 TL

İlk kez 1989 yılında satışa sunulan efsanevi ZX8000 ayakkabının yeni nesil takipçisi ZX FLUX, tüm fazlalıklarını atarak orijinalliğe odaklanıyor. Yeniden sokak modasına yön vermeye hazırlanan yeni ZX FLUX, performans göstermeye hazır abartısız bir tarz sunuyor.

İlk kez 1989 yılında satışa sunulduğunda, bir ayakkabıdan çok daha fazlasını ifade eden ZX 8000, yeni nesil temsilcisi ZX FLUX ile sokakları ateşe veren, cesur renk kombinasyonları ile geri döndü.

ZX Ailesi’nin bir parçası olan ayakkabı, dünyanın dört bir yanındaki özel sporcuların ve rahat sokak giyimi meraklılarının kalbinde taht kuruyor. Farklı olmaya cesaret eden fütürist tasarım mirasından gelen yeni ZX FLUX, performans göstermeye hazır abartısız tarzıyla dikkat çekiyor.

25 yıl sonra ZX 8000 ayakkabı halen tarz odaklı yaratıcılık ve sonu gelmeyen tutkunun bir göstergesi olurken ZX, derin ve kalıcı izler bırakan ayakkabılar yaratmaya devam ediyor. Yeni kuşak ZX FLUX’da ZX 8000 ayakkabının formülü, aşırıyı ortadan kaldırarak, geriye sadece temel olanı bırakan yeni bir yön alıyor.

adidas Originals ZX Flux, topuğundaki SoftCell teknolojisi ve vücudu destekleyerek doğal ve özgürce hareket etme imkanı sağlayan Torsion system gibi sahip olduğu önemli teknolojiler ile giyen herkese bir ayakkabıdan beklenenden çok daha iyi bir performans sunuyor. Yeni ZX Flux teknolojik özelliklerinin yanı sıra tasarımı ile de ZX 8000’in çağ ötesi tasarımı ile fark yaratma mirasını devam ettiriyor.

Efsane ZX800’in hikayesi…

Topuğundaki SoftCell teknolojisi ve ayağın serbest ve doğal hareketine imkan veren devrimci Torsion sistemi gibi hayati teknolojiler, ayakkabıyı giyenlere en iyi performansı sağladı. Bugün ikonik statü kazanan dışarıda hareket eden TPU topuk kafesi, can alıcı desteği ve en başından beri dünyayı sarsan fütürist bir görünüm sunuyordu.

Bununla beraber, ZX 8000 ayakkabının gerçek etkisi, görünümünün ötesine geçiyordu. OG Aqua renk kombinasyonu, mor panelleri ve limon sarısı renkteki 3 çizgisi ile spor ayakkabı çevrelerini kasıp kavururken ikonik dış taban süslemeleri bugün bile ses getirmeye devam eden bir iz bıraktı. Bakışları üzerine toplamayı isteyen, modayı belirleyen kişiler için yapılan ayakkabı, 1990’lı yıllar boyunca sokakları ateşe veren cesur renk kombinasyonlarında sürekli olarak geri dönecekti.

Yorumlar

yorum

ADIDAS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR