Adidas Supernova Sequence BOOST Dengeli Koşu Ayakkabısını Yeniden Tanımlıyor

adidas Supernova Sequence BOOST geleneği bozuyor; ayağı destekleyen yapısı ile günümüz dengeli koşu ayakkabılarında bulunmayan bir konfor sunuyor. Supernova Sequence BOOST’ta kullanılan STABLEFRAME teknolojisi hareket halindeyken ayağa rehberlik ederek çerçeve içerisine oturmasını sağlıyor aynı zamanda koşu sırasında ihtiyaç duyulan noktalarda ayağa destek oluyor.

Supernova Sequence BOOST’ta dengeli koşu ayakkabılarında genellikle bulunmayan konfora adidas inovasyonu köpük yastıklama teknolojisi BOOST™ ve vücudun doğal hareketlerini destekleyen TORSION SYSTEM ile ulaşıldı.

adidas Koşu Kıdemli Ürün Müdürü Andrew Barr, Supernova Sequence BOOST’un şimdiye kadar test edilen en dengeli adidas koşu ayakkabısı olduğunu belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “Supernova Sequence BOOST, bugün pazardaki en dengeli koşu ayakkabılarından biri. Koşuculara dengeli koşu ayakkabısı alırken vazgeçtikleri özellikleri bir arada sunuyor; hem denge hem de konfor sağlıyor” dedi.

Sektördeki en yüksek enerji geri dönüşümünü sağlayan yastıklama teknolojisi BOOST™ binlerce küçük enerji kapsülü ile her türlü hava koşulunda yumuşak ve rahat bir his verirken aynı zamanda sert ve etkili bir yastıklama sağlayarak bugüne kadarki en konforlu koşu deneyimini yaşatıyor. Torsion System her türlü zeminde orta tabanın esnek ve dengeli olmasını sağlıyor.

Nefes alan file yapı ile ayak tamamen doğal hareket ediyor ve ihtiyaç duyulan noktalarda milimetrik destek sunuyor. Yüksek performanslı Continental kauçuk dış taban ile maksimum zemin tutuşu ve denge elde ediliyor.

Dengeli bir koşu ayakkabısı arayanlar için adidas Supernova Sequence BOOST adidas mağazaları ve yetkili adidas satıcılarında koşu meraklılarının beğenisine sunuluyor.

 

Yorumlar

yorum

ADIDAS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR