Adidas Springblade ile Koşu Standartlarını Yeniden Belirliyor

adidas, altı yıllık bir geliştirme sürecinin sonucu olan yeni Springblade koşu ayakkabısı ile enerjiyi ateşleyerek daha yüksek performans sunuyor. Ayakkabı itici bir etki yaratmak için tasarlanan on altı adet bağımsız yay ile her adımda daha fazla enerji depoluyor ve geri veriyor.

adidas, koşu performansını en üst düzeye çıkaran yenilikçi ürün ve teknolojilerine Springblade ile bir yenisini ekledi. Springblade, tasarımı ve teknolojisi ile performansta devrim yaratıyor.

adidas-springblade-10

Sprinblade koşu ayakkabısı, adidas Ar-Ge ekibinin altı yıllık çalışması ile geliştirildi. Ayakkabının teknolojisi son derece dayanıklı, on altı adet polimer yaya dayanıyor. Yaylar her adımda maksimum enerji açığa çıkarmak üzere geometri, incelik ve dengeye göre birbirinden bağımsız olarak konumlanıyor. Yassı yaylar, sıkışma ve uzama esnasında enerji açığa çıkmasını sağlayarak, diğer tüm ayakkabılardan daha güçlü bir itici etki yaratıyor. Titiz testlerle dayanıklılığı kanıtlanan yaylar, Springblade’in uzun süreli kullanımlarında dayanıklılığını güvence altına alıyor.

Techfit teknolojisi ile geliştirilen dayanıklı üst kısım Springblade’in ağırlığını azaltırken, ayağı bir deri gibi sarıyor, üstün esneklik kazandırıyor. Gözenekli ve esnek file yapısı ile farklı ayak şekillerine uyum sağlıyor, ayağı serin tutuyor. Dış topuk koruyucu ise ayağı güvende tutuyor, denge sağlıyor.

Springblade adidas’ın, performans sınırlarını zorlayarak koşu standardını dönüştürme hedefiyle yenilikçi ürünler sunmak için aralıksız sürdürdüğü araştırmalarının en son örneği. Koşu standartlarını yeniden belirleyen Springblade 488 TL’lik fiyatıyla adidas mağazaları ve yetkili adidas satıcılarında koşu meraklılarının beğenisine sunuluyor.

Yorumlar

yorum

ADIDAS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR