Adidas Originals’dan Yeni “Blue Koleksiyonu” [adidas-origi...38]

Yorumlar

yorum

adidas’ın sokak modasına yön veren markası adidas Originals, Sonbahar/ Kış 2013 sezonunu yeni adidas Originals Blue Koleksiyonu ile karşılıyor. Koleksiyon, adidas’ın sahip olduğu lüks sokak şıklığını, sportif fonksiyonellikle harmanlıyor.Sonbahar/ Kış 2013 Blue Koleksiyonu, adidas Originals ruhuna uygun olarak, şık sokak modasını çok yönlü spor ayakkabıları ve kıyafetlere yansıtıyor. Birbiri ile çatışan desenleri uyumlu renklerle tamamlayan adidas Originals Blue Koleksiyonu’nda tüm kıyafetleri kaplayan grafikler; rock ikonolojisi, hip-hop kültürü, kamuflaj ve hayvanlar aleminden ilham alan desenler dikkat çekiyor. Bantlı dikiş yerleri ve kalın fermuarlar gibi yenilikçi detaylar ile yüksek teknolojili su tutmaz malzemeler de koleksiyonun takipçilerini mutlu edeceğe benziyor.

adidas-originals-blue-koleksiyon-44


Tüm adidas Originals Blue ayakkabı ve tekstil ürünleri, yenilikçi tasarım ve yüksek işçilik teknolojisine bağlı kalıyor. 21. yüzyılın aktif yaşam tarzının taleplerine yanıt veren koleksiyon, akıllı detaylar ve fonksiyonel kullanım çözümleri sunuyor. Bantlı dikiş yerleri ve kalın fermuarlar kullanılabilirliği geliştirirken, kırık dokumadan yapılmış su tutmayan dokuma pamuk kumaşlı parçalar kuruluk sağlıyor. Öne çıkan diğer adidas Originals Blue materyalleri arasında; Quick Dry kumaşlar ile kısmen geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmış olan ve vücut nemini hızlıca kıyafetin dışına çıkaran Climalite da var.

adidas Originals Blue Koleksiyonu’nun tüm modellerinde kendini gösteren ana baskılardan biri olan leopar deseni çeviklik, zarafet ve hız gibi özellikleri ile hem leoparı hem de adidas Originals Blue markasını tanımlıyor.

adidas Originals Blue Sonbahar/Kış 2013 Koleksiyonu’nda boğazlı spor ayakkabılar ve efsanevi “33” baskılı kıyafetler ile basketbol kültürü öne çıkıyor. Tarz ve baskılar ikonik, profesyonel oyunculara saygıyı ifade ederken, adidas’ın sokak basketboluna, arka bahçelerdeki potalara ve basket atma sanatına olan bağlılığına da gönderme yapıyor.adidas Originals Blue koleksiyonunun spor ayakkabıları, modern tasarımı klasik tarz ile bir araya getiriyor. Basketbol ve koşunun merkezde olduğu spor ayakkabılar arasında kadınlar için Rivalry dolgu topuklu ayakkabı dikkat çekiyor. Tech Super 2.0, en az hız kadar bir duruş da ortaya koyan şık bir hafif koşu ayakkabısı. 30 yıl önce deneysel bir test spor ayakkabısı olarak üretilen City Marathon PT de, adidas Originals Blue koleksiyonu ile sokakları hareketlendiriyor.

Yenilikçi tasarım detayları ve fonksiyonel kullanım özellikleri ile dikkat çeken Sonbahar/Kış 2013 adidas Originals Blue Koleksiyonu adidas mağazalarında meraklılarının beğenisine sunuluyor.