adidas Originals ve The Farm Company’den Tropikal İşbirliği

adidas Originals’ın ikonik tarzları, The Farm Company baskılarıyla yeniden yorumlandı. İşbirliği kapsamında, spor ve sokak stili, çarpıcı renk kombinasyonları ile bir araya geliyor.

Tarzlarıyla dünyada sürekli trendleri belirleyen adidas Originals ve Rio de Janeiro merkezli The Farm Company önemli bir ortaklığa imza atarak tropikal bir koleksiyon yarattı. Bu tropikal koleksiyon, adidas Originals’ın zengin mirasını oluşturan ikonik tarzların, The Farm Company’nin gösterişli baskılarıyla yeniden işlenmesi sonucunda ortaya çıktı.

adidas-originals-the-farm-company-01

Şehirli klasik tasarımlara karnaval ateşi eklendi

The Farm Company, Dünya Kupası sayesinde bu yıl tüm dünyanın gözlerini Brezilya’ya dikmesi ile ortaya çıkan pozitif enerji ve beklentiyi, kışkırtıcı renklerdeki grafik baskılardan oluşan tropikal bir seriye dönüştürdü.

The Farm Company’nin Tucanário, Borboflor, Frutaflor ve Floralina baskıları ile yeniden canlandırılan en gözde adidas Originals ürünleri, İlkbahar/Yaz 2014 sezonuna damga vurmaya hazırlanıyor.

adidas Originals klasiklerinden olan Firebird eşofmanlardan tişört ve şortlara kadar, tropik iklim desenleri ile yaza renk katmaya hazırlanan koleksiyon, çiçek ve meyve grafikleri ile tamamlanıyor.

İlkbahar/Yaz 2014 sezonunun en dikkat çeken koleksiyonlarından biri olacak The Farm, 51 TL ile 212 TL arasında değişen fiyat seçenekleri ile Nisan ayından itibaren adidas mağazalarındaki yerini alıyor.

Yorumlar

yorum

ADIDAS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR