Adidas by Stella McCartney Barricade Koleksiyonu

Adidas by Stella McCartney Barricade Koleksiyonu tenis kortlarına eşsiz bir performans ve stil kombini getiriyor…

adidas-smc-2013-barricade-07Adidas, performans odaklı sporcular için yüksek teknolojiler ile Stella’nın benzersiz stilini birleştiren tenis kıyafetlerinden oluşan yeni adidas by Stella McCartney Barricade Koleksiyonu’nu meraklılarının beğenisine sunuyor. Rekabetçi oyuncular düşünülerek tasarlanan, estetik ve performans işlevselliğine sahip ürünler, 2013 Grand Slam’leri süresince Caroline Wozniacki, Andrea Petkovic ve Laura Robson gibi kadın tenisinin güçlü isimleri tarafından giyilecek.

Özel kesim elbiseler ile alt ve üst parçalardan oluşan adidas by Stella McCartney Barricade Koleksiyonu’nda sarı, mavi ve beyaz renkler ağırlıklı olarak kullanılıyor. Ayrıca, gümüş rengi ve gri vurgular da dikkat çekiyor. Bu koleksiyonda tasarımcı, kortta kadınsı görünümü vurgulayan çizgiler kullanıyor. Koleksiyonda, özel yerleştirilmiş file bölgelerinde maksimum havalanmaya olanak veren, en yoğun performanslarda bile vücut sıcaklığının optimum seviyede kalmasını sağlayan ClimaLITE® teknolojisi kullanılıyor.

Tenis’in gerçekten disiplin gerektiren bir spor olduğunu belirten Stella McCartney sözlerine şöyle devam ediyor: “Yüksek performans elde etmeye yardımcı olan kadınsı stiller tasarlıyorum. Bunu renk kullanımı ve kesimlerin yanı sıra üretimde en son teknolojilerin kullanılması ile elde ediyoruz. Bu koleksiyonun tanıtımında Caroline Wozniacki, Andrea Petkovic ve Laura Robson gibi inanılmaz sporcular ile birlikte çalışmaktan dolayı gurur duyuyorum.”

 

adidas-smc-2013-barricade-05Yeni adidas by Stella McCartney Barricade Koleksiyonu’nun kortta kendisini güvende ve rahat hissetmesini sağladığını belirten Caroline Wozniacki sözlerine şöyle devam etti: “Giydiğim ürünlerdeki parlak renkler ve kullanılan gelişmiş teknoloji kortta sadece performansıma odaklanmam için bana güven veriyor.”

Caroline Wozniacki, Andrea Petkovic, Laura Robson ve diğer oyuncular, tekstil ürünlerine ilave olarak adidas’ın kortta ani yan hareketler ve yön değişimlerine uygun tasarlanmış yeni adipower barricade ayakkabıları da giyecek. Ayakkabı sporcular için her yöne ve her şekilde koşabilme kolaylığı sağlıyor; optimum dayanıklılık, destek ve sağlamlık sunuyor. Üç renkli adidas barricade ayakkabılarında aşınmaya dayanıklılık kazandıran ve esnek yastıklama sağlayan adiTUFF ve adiPRENE+ teknolojileri kullanılıyor. adiPRENE tabanlar ise topuğu güçlendirmenin ve korumanın yanı sıra her türlü zemin koşuluna uyum sağlıyor.

adidas, İlkbahar/Yaz 2013 adidas by Stella McCartney Barricade Koleksiyonu adidas mağazaları ve yetkili adidas mağazalarında sporsever kadınların beğenisine sunuluyor.

 

 

Koleksiyon hakkında bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

www.adidas.com/womens

Yorumlar

yorum

ADIDAS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR