70 Bin Çiçek Arasında Yürüyecek!

miranda-kerrMiranda Kerr’den Dosso Dossi Fashion Show için özel bir Türkçe mesaj geldi. 

Haziran ayında Dosso Dossi Fashion Show’da podyuma çıkması beklenirken, Gezi Parkı olayları üzerine Amerikan diplomatların uyarısıyla Türkiye’ye gelemeyeceğini attığı üzüntü dolu bir twitter mesajı ile bildiren Miranda Kerr’den yeni bir mesaj daha geldi. Dün gece, resmi facebook ve twitter hesaplarından birer mesaj yayınlayan dünyaca ünlü top model, Ocak ayında Antalya’da 17’ncisi düzenlenecek olan Dosso Dossi Fashion Show için bu kez geleceğini duyurdu.

“Merhaba Türkiye. 9 Ocak’ta Dosso Dossi Fashion Show’da görüşmek üzere. Love you all” diyen Miranda Kerr’in yaklaşık 5 milyon takipçisi ile paylaştığı mesajında Türkçe kelimler kullanmasının geçtiğimiz Haziran ayında gelememesinden dolayı sevenlerinin gönlünü almak için olduğu düşünülüyor.

ÇOK ÖZEL BİR SAHNE

Miranda Kerr, Dosso Dossi Fashion Show’da 9 Ocak 2014’te baş manken olarak podyumda olacak. Antalya Expo Center’da düzenlenecek şov kapsamında Miranda Kerr için çok özel bir podyum hazırlanıyor. Dosso Dossi Fashion Show’un bu organizasyondaki konseptini tamamlar nitelikle olan podyum ve çevresi yaklaşık 70 bin adet çiçekle süslenecek. Klasik podyum yerine içinde fıskiyelerin de bulunacağı sahnede 3 ayrı kıyafet sergileyecek olan ünlü top modele, Türk ve yabancı onlarca manken eşlik edecek.

YORGUNLUĞUNU TARKAN’LA ATACAK

Dünyaca ünlü top model Kerr, defile yorgunluğunu mega star Tarkan konserinde atacak. 9 Ocak akşamı Antalya Expo Center’da düzenlenecek Tarkan konserine katılacak olan Kerr için özel bir loca hazırlanacak. Kerr, beraberindekilerle birlikte Tarkan’ı dinledikten sonra Antalya’dan ayrılacak. Mega Star Tarkan ise, yaklaşık 5 bin hayranına unutamayacakları bir gece yaşatacak.

miranda-kerr-twitter-turkce

Yorumlar

yorum