XSIDE 2013-2014 Kış Kadın Koleksiyonu

xside-2013-2014-kis-kadin-01LC Waikiki  XSIDE Kadını için doğadan ilham alındı!

XSIDE 2013-2014 Kış Koleksiyonu, tüm kadınları doğanın zarafeti ile buluşturuyor. Farklı tarzlara hitap eden ve rahatlığı ön planda tutan ve pozitif enerji veren tasarımlar bu sezon XSIDE kadınlarını bekliyor.

Sonbahar temasında LC Waikiki’nin modern ve klasik izler taşıyan, denim parçaların ve boyfriend jean pantolonların öne çıktığı, caramel, lacivert ve ecru tonlarının hâkimiyetindeki “Downtown” koleksiyonu, İngiliz ve İskoç tarihinin geleneksel etkilerini yansıtan “Ancestral” koleksiyonu, damask desenlerin, dantel detayların ve floral baskıların ön planda olduğu “Historical” koleksiyonu, vintage ve ekose gömlekler ile baskılı tuniklerin dikkat çektiği “Arts and Crafts” koleksiyonun bir devamı olarak kış koleksiyonu da yine farklı çizgilerle karşımıza çıkıyor.

Çok kültürlülüğün modern karışımından etkilenen “Artisan” koleksiyonunda; gri, bej ve toprak tonları bir arada kullanılıyor. Büyük ölçekli boynuz düğmeler, kürk süsler, hırkalardaki süet yamalar, jeanler, tuniklerdeki boncuk işlemeleriyle doğu ve batı esintileri bu kreasyonun detayları arasında yer alıyor. Barok yansımaların rahatlıkla birleşmesinden doğan “Historical II” kreasyonunda ise; keçeli yün dokumaların, hayvan desenlerinin, parkaların, pamuklu kadife kumaşların fermuar ve düğme detayları ile buluştuğu taş süslemeli kazaklar ve bisikletçi ceketler kışın soğuk havasını sıcacık geçirmenizi sağlıyor.

Sezonun öne çıkan, en şık parçaları LC Waikiki Kış Koleksiyonu’nda sizleri bekliyor

Yorumlar

yorum

LC WAIKIKI İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR
XSIDE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR