Vakko 2014 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu

vakko-2014-ilkbahar-yaz-erkek-06Vakko 2014 İlkbahar-Yaz Erkek koleksiyonu, geleneksel Vakko Erkek çizgisini, yenilikler ve küçük detaylarla şekillendiriyor.

Vakko Erkek ilkbahar/yaz 2014 farklı ipliklerin karışımı ile elde edilen, tek dokunuşla farkını hissettiren kumaşlar, kalitesinin en büyük sırrı el işçiliğinde gizli   takımlar ve ceketler sayesinde adeta “kişiye özel” bir koleksiyon sunuyor.

Metal gri, lapis mavi tonları, çağla yeşili renklerinin hakimiyetini sürdüğü koleksiyon ile kendine güvenen, sportif ve fit görünmeye özen gösteren Vakko Erkeği için çarpıcı stilini ortaya koyuyor. Ağırlıklı olarak Pie de Pul, Prince de Galles gibi karelerin ön plana cıktığı, belirgin desenlerin kullandığı takım ve ceketler, keten karışımlı  hafif karavatlar, günün her saat kullanabilen yeleklerle şıklığın simgesi oluyor.

Detaylarla şıklaştırılan yaz koleksiyonuna sportif görünümü  bermudalar, triko ceketler, keten-koton karışımı  yıkanmış  gömlekler ve sneakerlar günün her saatinde şık olabilmek için farklı seçenekler sağlıyor. Vakko Erkeği çarpıcı stili ve farklı koleksiyonuyla bu sezona da damgasını vuruyor.

Yorumlar

yorum

VAKKO İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR