The Body Shop Yılbaşı Özel Koleksiyonu

the-body-shop-yilbasi-koleksiyonu-14The Body Shop’un yılbaşı özel koleksiyonu, zencefilli kurabiye adamların istilasına uğruyor. Kış günlerinin soğuk ve kasvetli havasına neşe katan bu seriyle, vücudunuza zencefilin enerji veren ışıltısını armağan edin. Kalpleri ısıtan hafif baharatsı kokusuyla Zencefil Serisi, tüm duyularınızı yılbaşı coşkusuna hazırlıyor.

Her yılbaşı özlemle beklenen Kızılcık Serisi geri döndü!

Tüm duyularınıza hitap eden bu seride, duş jellerinden vücut bakım kremlerine, dudak balsamından ev kokusuna kadar aradığınız herşey var. Kızılcık ekstreleri içeren bu benzersiz seri muhteşem kokusu ve hafif meyvemsi tadıyla kış aylarınıza neşe katıyor.

Kendinizi şımartın, vücudunuzu baştan ayağa vanilyanın dinlendirici mutluluğuna bırakın.Vanilya ekstreleri ve Yerel Adil Ticaret yoluyla elde edilen zengin içeriğiyle bu seri, cildinize cömert bir armağan sunuyor. Şahane kokusuyla gönülleri fetheden Vanilya serisiyle kendinizi mutlu etmek için zaman ayırın.

Bu yılbaşı kendinize ve sevdiklerinize The Body Shop’tan “Mutluluk Hediye Edin.” 

Takvim yaprakları yeni bir yıla doğru hızla değişirken, yılın en heyecanlı dönemi yaklaşıyor. Annenizin çekiciliğini artırmak, babanızın gönlünü fethetmek, muhteşem büyükannelerinizi tatlı tatlı gülümsetmek, en yakın arkadaşınızın sevinç çığlığını duymak ve minik kardeşlerinizin ilgi odağı olmak için onlara, The Body Shop’un birbirinden keyifli, rengarenk ve mutluluk veren hediye setlerini armağan edin. The Body Shop’un nefis ambalajlar içerisine yerleştirilmiş doğal ve zengin içerikli ürünlerinden oluşan kadın – erkek ve çocuk serileriyle, yılbaşı hediyesi seçme telaşınız sona eriyor.

 

Yorumlar

yorum

THE BODY SHOP İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR