So CHIC’ten Sadakatin Simgesi Penelope Koleksiyonu

so-chic-penelope-10Homeros’un Odysseia destanında sadakat imgesi olan Penelope, yeni So CHIC koleksiyonunun ismi oldu. So CHIC Penelope Collection kristalleri, ışıltısı ve parlaklığı ile sadakatin güzelliğine vurgu yapıyor

Homeros’un ünlü Odysseia destanında Odysseus’un eşi Penelope, eşinin yokluğunda saraya yerleşen erkeklerin kendisini eş olarak seçmesini engellemek için gündüz ördüğü örgüyü her gece söker. Örgü tamamlanınca Penelope evlenmeye hazır olacaktır ama örgü hiç bitmez. Böylelikle Penelope destanda sadakatin imgesi haline gelir.

So CHIC yeni Penelope Collection ürünlerinde ışıltılarla, kristallerle ve parlaklıkla sadakati işliyor. Kristal, Penelope Collection ile yeniden doğarken göz kamaştıran bir dünyanın kapılarını aralıyor.

So CHIC Penelope Collection’da kullanılan kristallere toprak tonları, karamel, smoke, gri, kendinden parlak inci beyazı renkler hakim. Koleksiyondaki tasarımlarda  gümüş üzerine rose gold – micron kaplama tercih ediliyor.

Çok özel bir koleksiyon olarak tasarlanan Penelope Collection, So CHIC mağazalarında 69 TL ile 826 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Yorumlar

yorum

SO CHIC İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR