Network 2014 İlkbahar Yaz Kampanyası

Çekimlerini Koray Birand’ın gerçekleştirdiği Network 2014 ilkbahar yaz kampanyası için Belaruslu model Maryna Linchuk kamera karşısına geçti.

Yazın sıcak renklerini oluşturan mor, yeşil, saks mavisi ve narçiçeği tonlarının siyah-beyaz ve toz pembe birlikteliğinden ortaya çıkan tasarımlar metal aksesuarlarla birleşerek tamamen Network kadınını anlatıyor. Sihirli dantelin gizemini yansıtan kumaşlar, deri detaylarıyla bir bütünlük oluşturuyor. Beyazın tamamladığı marin temalı parçalar görünüme canlılık katarken; payet detaylı pantolon ve ceket takımları modaya yön veriyor. Kombinler, bilekten bağlı stillettolarla daha da şıklaşıyor. Kazaklarda, özel örgü teknikleri ve farklı malzemelerin harmanlanmasıyla ortaya çıkan detaylar göze çarpıyor. Network kadını, kloş etekler, bol paça pantolon ve bol ceketlerin öne çıktığı yeni koleksiyonu, renkli çantalarla zenginleştiriyor.

Network, genel koleksiyonunun yanı sıra hayatın her anına eşlik eden serileriyle de dikkat çekiyor. Şık davetlerin vazgeçilmezi Black serisi gözalıcı görünmekten vazgeçmeyen kadınların tercihi olurken; Zone serisi trendleri özgün stiliyle buluşturmak isteyenlere hitap ediyor. Hafta sonlarında rahat ve şık olmak isteyenlerin yardımına ise Touch serisi yetişiyor.

Yorumlar

yorum

NETWORK İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR