Monist’ten Rengarenk Hafta Sonu Şıklığı

İpeğin sadeliğine kendine özgü tasarımlarını katarak hayat veren Monist, hafta sonunun neşesine yakışır renkli gömlek ve bluzlarını kadınların ilgisine sunuyor.

Doğa kokusunu içine sindiren çimen yeşili, şarap tadında kırmızı bluz ve gömleklerle Monist, jean pantolonlarınızla kombin yapabilmenize olanak sağlıyor. Monist, aileniz ve arkadaşlarınızla geçireceğiniz hafta sonu tatilinde hem şık hem de rahat olmak isteyen kadınların beğenisini kazanıyor.

monist-2014-kis-02

V yakanın ipekle şımartıldığı çok özel bir koleksiyonla tanışın

Farklı yaka modelleriyle ilgi çeken Monist, bel kısmında ve yaka kısmındaki zincir aksesuarlı detaylarıyla da kadınların gözdesi oluyor. Parlament mavisinden kırmızıya, mordan yeşile uzanan renk seçenekleriyle kadınların farklı kombinasyonlar yapmasına imkan veren Monist bluz ve gömlekler, rahat ama aynı zamanda şık olmak isteyenlere rehberlik ediyor.

Monist; jean pantolonla kombin oluşturabileceğiniz belden kuşaklı ve derin V dekolteli modelleriyle tatil günlerinizde stilinizi tamamlıyor. Geniş renk skalasına sahip olan Monist ile içinizdeki enerjiyi ve canlılığı giyiminize yansıtabilirsiniz.

Monist ürünlerine, Metrocity AVM’deki Monist mağazasından ya da online siparişverebileceğiniz www.monist.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

yorum