Marcatelli 2013 Ayakkabı Koleksiyonu

MARCATELLİ, 2013 trendlerini yansıtan ayakkabı koleksiyonu ile kadınlara ayrıcalıklı bir görünüm kazandırıyor. 
marcatelli-2013-ayakkabi-15Göz alıcı renklerin esir aldığı Marcatelli ilkbahar/yaz ayakkabı koleksiyonunda deri ile sarmalanmış dolgu topuklar, püskül ve boncuk detayları ile süslenmiş espadriller öne çıkıyor. Düz çizgilerin hakimiyetini sürdürdüğü marine teması buram buram deniz kokarken, ince işlemelerle süslenmiş çanta ve ayakkabılar koleksiyonun en can alıcı noktalarından biri oluyor. Makine ve el işçiliği ile hazırlanan işlemelerde bir çift ayakkabıda yaklaşık 800 adet gerçek kesme taş kullanılıyor.
Dekoltenin cesurca kullanıldığı Marcatelli ilkbahar/yaz koleksiyonu her kadının stilini tamamlayacağı ve mükemmel görünümü yakalayabileceği düz, spor ve topuklu ayakkabı seçenekleri sunuyor.
Marcatelli koleksiyonu moda aşkı ile yanıp tutuşan kadınları seçim yapmakta zorlarken kendine hayran bırakıyor.

 

Marcatelli Hakkında:
1965’ten bu yana bayan ayakkabı ve çantada hizmet veren Şenkal Ayakkabı, Marcatelli tescilli markası ile modern kadının yaşam stiline renk katan, dinamik, özgün tasarımlar üreten ayakkabı ve çanta markasıdır. Ürünlerinde moda ve trendleri yaşam stillerine uyarlayan Marcatelli, çağdaş çizgilerle her sezon farklı modelleriyle bayan ayakkabı ve çanta’da konsept oluşturmaktadır.
www.marcatelli.com

Yorumlar

yorum

MARCATELLI İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR