Lee’den Kışa Meydan Okuyan Koleksiyon

Dünyaca ünlü denim markası Lee, kış koleksiyonunda yer alan dış giyim ürünleriyle, rahatlığı, konforu, şıklığı ve sıcaklığı bir arada sunuyor. Koleksiyonda, dikişlerden başlayarak her parçasında kaliteyi gözler önüne seren geniş bir ürün grubu bulunuyor. Nefes alabilen kumaşların kullanıldığı koleksiyonda ürünler, tasarımlarının yanı sıra fonksiyonellikleriyle de öne çıkıyor.

 Erkek dış giyim koleksiyonunda, su geçirmez parkalar kışın sert hava koşullarına meydan okurken, konforlu ve özgün görünümü de koruyor… Klasik asker yeşili parkların yanı sıra kürk ve kapüşon detaylı Down parkalar da erkeklerin vazgeçilmezi oluyor. Yıllandıkça değeri artan deri ceketler, bu sezonda Lee koleksiyonunda yer alıyor. Son yıllarda oldukça popüler olan anorak montlar ise modern kış stilinin temsilcisi olarak karşımıza çıkıyor.Erkek dış giyim koleksiyonunun renk paletini siyah, bej, lacivert, kırmızı, turuncu ve yeşil gibi iddialı renkler oluşturuyor.

 Kadın dış giyim koleksiyonunda ise, her yaşa, her zevke ve farklı hava koşullarına uygun ürünler yer alıyor. Military görünüm bu sezon Lee dış giyim koleksiyonunda da dikkat çekiyor. İçi kürklü bomber ceketler ve kapüşonu kürk detaylı parkalar bu görünümün ana parçalarını oluşturuyor. Real Down Jacket, su kaydırma özelliğine sahip kumaşıyla kış aylarında rahat ve sıcak bir konfor sağlıyor. Kadın dış giyim koleksiyonunda, siyah, asker yeşili, lacivert, kırmızı ve gri renkler öne çıkıyor.

 

Yorumlar

yorum

LEE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR