Lee Kadın 2013/14 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

LEE Kadın 2013/14 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile şehrin ritmini tutuyor

Amerika’nın ünlü denim markası Lee, yeni koleksiyonunda baştan çıkarıcı bir mesaj taşıyor. Yalın çizgileri, feminen kumaşları ve modern işçiliği ile dikkat çeken 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, kadınlara gardıropları için vazgeçilmez parçalar sunuyor. Konfor ve stili esas alan koleksiyonda baştan aşağı eğlenceli detaylarla bütünleşen canlı renkler ön plana çıkıyor.

Lee kadını , koleksiyonun yıldız parçası Scarlett jean ile yaşamaya devam ederken Denim, Lee’nin yaptığı herşeyin merkezinde yer alıyor. Formunu koruma özelliğine sahip özel İtalyan denim kumaşı kullanarak Stretch Deluxe modellerini arttırıyor. Yeni “Logger” modeli ise rahat kesimi ve özel dikimi ile skinny jeanlere güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Markanın yeni koleksiyonundaki yüksek enerjili, dinamik siluetler, her an hareket halindeki, aktif kadınların en gözde tercihi oluyor.

Lee Stretch Deluxe ile trendleri belirliyor…

Konforun yanı sıra hareket etmekte de üst düzey deneyim…

lee-kadin-2013-2014-sonbahar-kis-11

Lee geçen sezon doğal görünümü güzelleştirip, bacak boyunu uzatan ve kalçaları çekici gösteren, gün boyu esnek kalarak şeklini koruyan denim tasarımlarıyla dikkat çekti.

Lee Stretch Deluxe bu açıdan tam anlamıyla başarılı bir ürün oldu, çünkü sadece esneyen değil, esnedikten sonra şeklini koruyan yüksek kaliteli İtalyan kumaşlar kullanıldı. Gösterişli bir yumuşaklığa ve güzelliğe sahip bu kumaşlar, şimdi herkesi memnun edecek farklı kesimlerle geliyor. Yeni yıkamalar arasında, temiz ve sofistike bir görünüme sahip, süper koyu renkli One Wash indigo denim ve manuel yapılan doğal bir görünüme sahip Green Sapphire’de yer alıyor. Kaplamalı denimler ise 3 farklı renkte dikkat çekiyor: Bordo, Kristal ve Yeşil. Giymesi kolay ve yumuşak bu jeanler, pürüzsüz bir yüzeye, hafif bir parlaklığa ve eşsiz bir deri görünümüne sahip.

Lee’nin SCARLETT modeli tarzınızı vurguluyor…

Lee’nin tescilli ürünü, normal bel ve bilek boyuna sahip skinny jean Scarlett her geçen sene gelişmeye ve evrimleşmeye devam ediyor. Tam anlamıyla bir skinny kesim olan bu model, vücudu en doğru yerlerinden kavrıyor. Yaşı olmayan ve güvenilir model Scarlett, yalın, orijinal ve sofistike görünümler yaratıyor. Bu sezonda da Scarlett farklı tonlar, yıkamalar ve renklere sahip çeşitleriyle çok yönlülüğünün altını çiziyor. Yeni yıkamalar arasında Stretch Deluxe kumaşları ile yapılan renkli kaplamalar, derin tonlar ve hafif kullanılmış stiller yer alıyor. Camo Flower, Coloured Marble, Teal Check veya Navy Check gibi baskı ya da boyama tekniği ile renklendirilmiş jeanler ise koleksiyona bambaşka bir tat ekliyor. Elle çizilen formlar ve kullanılan özel boyalar sayesinde bu jeanler hayli çarpıcı. Renk paleti ise sıcak bir esinti taşıyan camel renginden eğlenceli pembelere, bordodan safire kadar uzanıyor.
Scarlett denimlerinden 3’ü 1 arada kışkırtıcı kesimler….

Scarlett skinny kesim jeanin doruk noktası olarak yorumlanıyor. Belden vücuda bacaklardan dize ve bileğe kadar tüm kıvrımları kavrayan dar kesimli model koleksiyonun kilit ürünlerinden. İştah açıcı mavi sihiri, neşe ve canlılık veren pembe ve sofistike bir hava katan sihirli siyah renkleriyle anı yakalıyor.

Logger denimler kadının bu sezon maskülen halini yorumluyor…

Kadınlar için yepyeni bir denim kesimi, Logger, ilham kaynağını 1930’larin iş kıyafetlerinden alan, tekrar düzenlenmiş geleneksel bir model. Siluet, bacaktan bileğe doğru daralan konik kesimi, rahat bir his ve görünüm ile birleştiriyor. Skinny jeanlere harika bir alternatif sunan Logger, çeşitli kombinler eşliğinde kolaylıkla şık veya gündelik bir kullanım sunabiliyor.

Comfort Strecth kumaşları ile üretilen Logger, kaygısız bir stil ve hareket özgürlüğü sağliyor. Ayrıca seri, tarçından canlı pembeye, bej ve çivit rengine uzanan zengin ve zarif renk seçeneklerine sahip. Logger bu sezonun tavır ve stil yüklü gündelik ve çekici bir modeli. Logger modelinin eğimli kesik ön cepler ve ekstra saat cebini de içeren toplam 6 cebi bulunuyor. Arka cepler 3 iğneli dikiş yöntemiyle eklenen Lee’nin imzası Lazy S işlemesine sahip.

Temiz yan dikişler, düzensiz dikiş ayrıntıları ve antik pirinç askı düğmeleri ile Logger gerçekten otantik ve her zaman giyilebilir bir stil ürünü.

Yorumlar

yorum

LEE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR