Lee Erkek 2013/14 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

LEE 2013 Sonbahar Kış Erkek Koleksiyonu’ndan Stil Sahibi Erkeğin Zevkine Nokta Atışı 

Bu sezon Lee Jeans, ikonik kesimleri yeni ve rafine bir tarzla sunarak kendi zengin geleneğine çağdaş bir yorum getiriyor. Çaba sarf etmeden stil sahibi ve tatmin edici tasarımlar tek bir bakışta bile kendini anlatmaya yetiyor.

Yüksek kalite kumaşlar ve titiz kesimlerle beraber bu ürünler gardırobunuzun en güvenilir parçaları haline geliyor. Aynı şeyler markanın ana parçalarından biri olan denim için de geçerli. Ayrıntıya verilen dikkat ve rafine işlemlerle her Lee jeans, modern görünüşü işçilikle akıllı bir şekilde bir araya getiriyor. Kontrastlar ve dokularla oynayarak, sert görünümün pürüzsüzlük ile dengelendiği koleksiyon; Katmanlar halinde ve özgürce giyilmek için, her ortama uyum sağlayacak şekilde tasarlandı.

Ortaya çıkan siluet ise temiz, asil ve şık. Şehre ait ve özgüvenli Lee erkeği kendisi için neyin uygun olduğunu tereddütsüz şekilde biliyor ve şık olmak için çok fazla çabalamıyor.

Blue Label Çizgisiyle Sezonda Lee Farkı

lee-erkek-2013-2014-sonbahar-kis-31Lee’den Yüksek Kaliteli Denim

Lee Blue Label kumaş üretimi için sadece Avrupa’nın en kaliteli atölyeleri seçildi. Bu nedenle eğer bir Blue Label söz konusu ise; yüksek kalite, dayanıklılık ve konfor sağlayan yumuşak kumaşlar konusunda asla ödün verilmediğinden emin olabilirsiniz.

Şık tasarımı ile Lee Blue Label net bir denim görünümünü, her gün ve her türlü ortama uyum sağlayan, ürün odaklı bir seri ile sunuyor. En iyi Avrupa kumaşlarının kullanıldığı koleksiyon 5 denim kesim ve tamamlayıcı üst giyim parçalarından oluşuyor. Seride siyah, Italian Comfort-Strecth Denim, temiz ve hafif bir yıkamaya sahip Luke ve sert, giyilmiş görünüme sahip Daren göze çarpan parçaları oluşturuyor.

Ekolojik bilinçle hareket eden, bu açıdan kumaş ve yıkama tekniklerinde sınırları zorlayan Blue Label koleksiyonunda geri dönüşümlü örgü denim ve daha az su, enerji ve boya kullanan yıkama teknikleriyle üretilen modeller de bulunuyor. %33 geri dönüşümlü pamuktan üretilen premium mavi-siyah Lazer Worn modeli ise bunlardan biri.

Lee ‘den denimde İtalyan esintisi

Daha az su ve enerjinin kullanıldığı, çevreci yıkama tekniğiyle gerçekleştirilen Lee’‘nin en sofistike yıkamalarından biri olan İtalyan comfort-stretch denimler, zanaat ile yenilikçiliğin mükemmel dengesini sunuyor. Doğal giyilmiş görünümü için elle aşındırma işleminden sonra 15 dakika boyunca taşlarla yıkanan denimler yeni sezonda markanın en nadide parçaları oluyor.

Cepli gömleklerle sezonun en şık kombini Lee erkeklerinde

Yıkama üzerine baskılı, orantılı ekose desenleriyle sezonun trendleri Lee gömlekler oluyor. Bu görünüm, kumaşın ters tarafına uygulanan baskı yöntemi sayesinde elde edilerek sofistike bir görünüm sunuyor.

İnce 3D efektleri ve tüm yüzey baskılı modelleriyle de dikkat çeken Lee gömlekler, fildişi dikişler ve karamel rengi düğmeler sayesinde retro bir görünüme sahip oluyor.

Lee’den Efsane Yeni Logger!

lee-erkek-2013-2014-sonbahar-kis-04

Odunculardan esinlenerek üretilen ve bugün için yeniden tasarlanan Lee Yeni Logger’lar sezona damgasını vuruyor!

Bu sezon Lee 1930’ların arşivinden ilham alarak, modern bir siluetle yeniden yaratılan Logger serisini tanıtıyor.

Rahat, geniş ve düşük ağlı kesim giderek incelen bacak bölümü ile birleşiyor. Tam boy yan dikişler, düzensiz dikiş ayrıntıları ve antik pirinç askı düğmeleri ile Logger; bir gömlek ve pantolon askısı kombini ile hemen tarz yaratacak zengin ve otantik bir stile sahip.

Logger modelinin eğimli kesik ön cepleri ve ekstra saat cebini de içeren toplam 6 adet cebi bulunuyor. Arka cepler üç iğneli dikiş yöntemiyle eklenen Lee’nin imzası Lazy S işlemesine sahip. Logger modeli jean estetiğini yansıtan indigo ve haki tonlarından, solmuş siyah ve kış küfüne uzanan bir yelpazede etkileyici yıkamalara sahip. Aynı zamanda Logger modelinin yıkamalarında diğer jean modellerine kıyasla oldukça az miktarda su kullanılıyor.

Zeki ve çağdaş bir denim yorumu, Lee Cleans

Lee Cleans daha şık ve güzel bir görünüm için şehir yaşamına uygun, çağdaş bir denim yorumu sunuyor. Esnek denim, konforlu bir kullanım sağlarken, renkli reçine kaplamalardan keskin aşındırmalara kadar yaratıcı yıkama seçenekleri sunuyor.

Temel denim dokuları tonal dikişler ve ayrıntılar ile tamamlanıyor. Luke, Cash ve Daren fitlerinin mükemmelleştiği koleksiyonun odak noktası ise ince ve konik bir siluet.

Yakalı bir gömlek, kalın örme bir kazak veya su geçirmez bir parka ile kışın sert hava koşullarına karşı stilinizi çabasız bir şekilde ortaya koyun.

Lee’den Western Havası

Lee ‘den Klasik Western stili gömlek

Tek noktalı dikiş, çıtçıtlı düğmeler, kapaklı ve Lee HPL etiketli çift adet göğüs cebi, kıvrımlı kenarlar ve dar kesimleriyle Lee bu sezon stil sahibi erkeğin zevkine nokta atışı yapıyor. Pek çok farklı renk ve yıkama seçenekleriyle şambre kumaş kullanılan gömlekler sezonda dikkat çekiyor.

lee-erkek-2013-2014-sonbahar-kis-24

The Lee Western Gömlek Amerika’nın kalbindeki tarla ve ovalarda çalışan çiftçi ve kovboylar için üretilen orijinal Lee Workwear koleksiyonunun bir parçasıydı. Gündüzden geceye, rodeolardan halk danslarına kadar her yerde giyilen bu gömlek kendisine saygı duyan her kovboyun vazgeçilmez bir parçası.

 Lee Rider gömlekler erkeğin asiliğini vurguluyor

Bu gömlek arşiv koleksiyonunda, tarihi 1900’lerin ortasına dayanan bir üründen ilham alınarak tasarlandı. Klasik sert görünümlü Western stili gömleğin testere dişi kapaklı ve Lee HPL etiketli iki adet göğüs cebi bulunuyor. Çift noktalı arka dikişler, çıtçıtlı düğmeler, kıvrımlı kenarlar ve dar kesime sahip gömlekler pek çok renk ve yıkama seçeneklerine sahip.

Lee’nin köklü mirası, Lee worker gömlek

Otantik iş kıyafeti köklerine sahip, gelenekselleşmiş bir marka olan Lee ürünlerini, demir yollarından inşaat alanlarına, tarlalardan fabrikalara kadar her türlü sektörde çalışan işçilerin üzerinde görmek mümkün.

Lee markası zaman içinde kalite, dayanıklılık ve daha güzel görünümlü iş kıyafetleri ile eş anlamlı hale geldi.

Lee’den “Leesure” gömlek

1960’ların ortasında Lee gündelik kullanım için “Leesure” isimli bir koleksiyon hazırladı. Bu mini koleksiyon dönemin kumaşları ile üretilen ve denim yelpazesini tamamlayan, spor-şık günlük giyimin hayata geçmiş bir temsili haline geldi.

Çok yönlülüğü sayesinde Lee Leesure Gömlek bu koleksiyonun en popüler modellerinden biri oldu. Hem kısa kol, hem de uzun kollu opsiyonlarıyla bu model aynı zamanda geniş patern seçeneklerine sahip. Lee 2013 Sonbahar – Kış sezonunda bu ikonik gömleği modern ve havalı bir yorumla sunuyor. Pamuklu kumaş ile çeşitli çizgili patern seçenekleri sunan, dar kesim ve güzel bir görünüm yaratan yepyeni ‘Leesure’ gömlek; bu sezonda da eminiz ki orijinali kadar popüler olacak.

Lee Button Down gömleklerin zeki stili zeki erkeklerin tercihi oluyor

Tek göğüs cebiyle klasik Button Down gömlekler, standart kesime sahip olup stil sahibi ve zeki erkeklerin tercihi oluyor. Kolay kullanılabilirliğiyle her zaman zeki bir stil yaratan bu gömleklerin tüm modellerinde Lee damgalı düğmeler, ceplerde Lee HPL etiketi, manşet ve kenarlarda ise Lee etiketi bulunuyor.

Yorumlar

yorum

LEE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR