Lee 2013 Kış Koleksiyonu

Lee® kar, fırtına, yağmur demeden havalı görünmek isteyenler için farklı tasarımlarıyla dikkat çeken bere, kemer ve şal modelleri sunuyor. Lee® kışın favori parçaları olan bere, şal ve kemer modellerini, gökyüzü mavisi, ateş kırmızısı ve asaletin rengi siyahla buluşturarak kış sezonunda bir araya getiriyor.

Erkekler ve kadınlar için adeta bir tasarım harikası olan ve Logger jeanlerle kullanılan pantolon askıları, günümüze tekrar damgasını vuruyor. Modernliği ve çarpıcılığı vurgulayan pantolon askıları rahatlığı ve şıklığı bir araya getiriyor. Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı olan kemerler ise Lee® jeanlerin en önemli tamamlayıcısı oluyor. Kış sezonunda hepsi birbirinden özel modellere sahip kemerler, özellikle toka seçimlerinde sadeliği yansıtırken siyah, kahve ve camel renkleri derilerle buluşturuyor.

Lee®  kadınlara aşkın rengi olan kırmızıyı ve sadeliğin rengi olan maviyi berelerde kullanarak feminen bir görüntü kazandırıyor. Maskülen çizgilerle harmanlanmış olan şallar ise, kışa renk katan pembe, lacivert ve beyaz ile buluşuyor.

Jean’den kaliteye dokunuş…

Lee®’nin yüksek kalite kumaş kullanarak titiz kesimlerle sunduğu kış koleksiyonu dolapların en değerli parçaları haline geliyor. Ayrıntıya verilen dikkat ve rafine işlemlerle Lee® jeanler, modernlik ve işçiliği ustalıkla harmanlayarak özgün ve karakterli tasarımlar sunuyor. Askılı jeanlerden, chinolara, kaplamalı denimlerden klasik modellere kadar onlarca model Lee® koleksiyonunu süslüyor.

Yorumlar

yorum

LEE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR