Limon ve Zeytin ile Okul Koleksiyonunuz Renkleniyor

Limon ve Zeytin’in macera dolu serüveni LC Waikiki’nin yeni koleksiyonunda hayat buluyor!

LC Waikiki yine bir ilki gerçekleştiyor! Sevilen çizgi kahramanlar Limon ve Zeytin çocuk koleksiyonunda sevenleri ile buluşuyor. Salih Memecan’nın yarattığı sevimli karakterler uzun yıllardır Türkiye’de, büyük küçük herkesin kalbinde taht kurmaya devam ediyor. Kahramanlarımızdan ilham alarak hazırladığımız “Sizinkiler” koleksiyonu 18 Kasım 2013 tarihinden itibaren tüm LC Waikiki mağazalarında 3-9 yaş çocuklar ile buluşmaya devam ediyor.

Limon ve Zeytin ile okul koleksiyonunuz renkleniyor!

Kar temasının ağırlıklı olarak işlendiği koleksiyonda Zeytin; kardan adam yaparken, kartopu oynarken, kızakla kayarken, araba kullanırken ve futbol oynarken yine şakacı ve enerji dolu… Diğer kahramanımız Limon ise, buz pateni yaparken ve süslenirken her zamanki gibi sevimli.

Alt ve üst grup olarak hazırlanan koleksiyonda beyaz, turkuaz, fuşya renklerinin yanı sıra sarı, mor ve çivit mavisi renkleri ön plana çıkıyor. Fırfırların, taş işlemelerin, varak baskıların ve fiyonkların kullanıldığı;  pantolondan tayta, body’den tişörte, sweathshirt’den eşofmana uzanan koleksiyon sizleri bekliyor.

Yorumlar

yorum

LC WAIKIKI İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR