Lc Waikiki ile Genç Olmak

LC Waikiki ile Genç Olmanın Keyfini Çıkarın

LC Waikiki gençlere bu yaz görmek istediklerinden daha fazla şey sunuyor. 9-16 yaş aralığına hitap eden LC Waikiki Genç Koleksiyonu’nu oluşturan parçalar hem sokak stilini hem de yaz şıklığını yansıtıyor. Çarpıcı tasarımların ve yaz renklerinin oluşturduğu desenlerin dikkat çektiği bu koleksiyonun izleri her yerde karşınıza çıkacak. Aksesuar gruplarındaki renkli, eğlenceli sandaletler ile günün her anında kullanılabilecek yaz renklerindeki spor çantalar seçenekler arasında!

Bu Yaz Herkesin Gözü LC Waikiki Kızları’nda!

Moda perakende sektörünün lideri LC Waikiki 2013 Genç Kız Koleksiyonu’nda gençliğin masum güzelliğine dikkat çekiyor.

SheerHaze Koleksiyonu, porselen bebekleri çağrıştıran ekruları, toz pembeleri ve pudra tonlarını dantellerle birlikte kullanarak romantik bir hava yaratıyor. Bunun yanı sıra RoadStory Koleksiyonu’nda ise Sundance Folk Festivali’nden esinlenilen etnik western detaylarda deri püsküller, kuru kafa silüetleri yer alıyor. Işıltıyı seven kızlar için tasarlanan Cosmic Love Koleksiyonu’ndaki metalik renklerdeki yapıştırma taşlar, degrade geçişli pul ve payet detaylar sezonun ışıltısını yansıtıyor. 90’lı yılların hip-hop tarzını yansıtan Mono Rhythm Koleksiyonu asimetrik kesimler ve çarpıcı festival elbiseleriyle dikkat çekerken, Blue Island Koleksiyonu’nda mavi-beyaz birlikteliği karşınıza çıkıyor.

LC Waikiki Erkeğinin Gençlik Enerjisi

Güncel modanın gelip geçen büyüsüne kapılmadan, kendi özgün giyim anlayışlarını yakalamak isteyen erkekler tüm aradıklarını LC Waikiki 2013 Genç Erkek Koleksiyonu’nda buluyor.

Doğal yaşama uyumlu safari desenlerinin yer aldığı Naturel Line Koleksiyonu’nda; nane yeşili, neon sarı ve yazın favori rengi olan turuncu, erkeklerin sık kullandığı renkler arasında olacak. Deniz esintilerini kıyafetlere taşıyan Marine Koleksiyonu tipografik baskılarla desteklenen polo yaka tişörtlerle dikkat çekerken, özel günler için tasarlanmış şık ve aynı zamanda rahatlığın unutulmadığı Smart Line Koleksiyonu, hakim yaka gömleklerle kendine özen gösteren stil sahibi tüm erkeklerin vazgeçilmezi olacak. Beyaz, turkuaz ve mavi renkleriyle deniz yaşamının derinliğini yansıtan Big Blue Koleksiyonu ise denizaltı ve köpek balığını yansıtan grafik desenler, ekose gömlekler, farklı tarzlardaki denimlerle ön plana çıkıyor.

 

Yorumlar

yorum

LC WAIKIKI İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR