İnci Deri’de Büyük İndirim Başladı

BÜYÜK İNDİRİM FIRSATI İLE İNCİ DERİ SEZONA DAMGASINI VURUYOR

Ünlü tasarımcı Gamze Saraçoğlu ve başarılı tasarımcı Niyazi Erdoğan’ın İnci Deri için hazırladıkları özel koleksiyonları, 17 – 31 Temmuz tarihleri arasında yüzde 50 indirim fırsatı ile moda severlerle buluşuyor.

Özel tasarım ürünlerinde büyük indirim kampanyası başlatan İnci Deri, dolgu topuklulardan espadrillere, sandaletlerden taşlı terliklere kadar tüm İlk Bahar – Yaz sezonu modellerinde de yüzde 50 indirim fırsatı ve ikinci ürüne ekstra yüzde 50 indirim sunuyor.

Şıklığı ve rahatlığı severlere İnci Deri birbirinden renkli decupeleri, marine konseptli çantaları, plajların vazgeçilmez sandaletleri, terlikleri, dolgu topuk ayakkabıları ile yazın tüm enerjisini yansıtan çizgilere sahip geniş ürün yelpazesini kaçırılmayacak indirim fırsatı ile sunuyor.

“Büyük İnci Deri İndirimi” Başladı

Kendine güvenen, güçlü, şehirli ve modern kadınlara hitap eden İnci Deri’nin Gamze Saraçoğlu koleksiyonu ve özgürlüğüne düşkün İnci erkeği için tasarladığı ayakkabı ve aksesuarlarda rahatlığı ve şıklığı ön planda tutan Niyazi Erdoğan yaz koleksiyonu, 17 – 31 Temmuz tarihleri arasında yüzde 50 indirim fırsatı ile moda severlerle buluşuyor. İnci Deri tasarımlarına ayakkabı, çanta, kemer tasarımını da ekleyen başarılı tasarımcılar ve bu alandaki başarılarını da İnci Deri ile gözler önüne seriyor.

Yorumlar

yorum

İNCİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR