Greyder, Aşıkların Tutkusunu Sokaklara Yansıtıyor

greyder-2014-kis-erkek-koleksiyonu-12

Ayakkabı modasında kendine özgü tarzıyla beğeni toplayan Greyder, 2014 koleksiyonunda yer alan kadın ve erkek ayakkabılarıyla, şıklıkta ayrıcalıklı bir tarz oluşturuyor. Günlük kombinlerinde şıklığını tamamlamak isteyenlere hitap eden Greyder koleksiyonu, metal tokaları ve deri malzemesiyle tutkulu aşıkların cesur duruşunu vurguluyor..

Zarafet ve şıklık, aynı koleksiyonda buluşuyor

Şehrin ışıltılı yüzünün ayaklardaki yansıması olan Greyder 2014 kış koleksiyonu, zarafet ve şıklığı aynı koleksiyonda kadınların ilgisine sunuyor. Metal toka, zımba ve fermuarın asaletinden beslenen tarzıyla adından söz ettiren Greyder kadın ayakkabı ve botları, kısa ve uzun boylarıyla da farklı ihtiyaçları gözetiyor.

Siyah gibi kışın vazgeçilmez renklerinin yanı sıra, kahvenin koyu ve çikolata tonlarıyla da öne çıkan Greyder kadın ayakkabı ve botları, Sevgililer Günü’nde şıklığını kombinlerine yansıtmak isteyenleri bekliyor. Greyder 2014 kış koleksiyonunda yer alan ayakkabı ve bot modelleriyle siz de şıklığınızı tüm zarafetiyle sergileyebilirsiniz.

Erkek moda severlerin şıklığını zengin model çeşitliliğiyle tamamlıyor

Kahverengi ve siyah gibi klasikleşen kış renklerine özgün formlarıyla değer katan Greyder ayakkabılar, burnu oval dikiş detaylarıyla erkeklerin şıklığını pekiştiriyor. Kısa ve uzun bilek boylarıyla farklı ihtiyaçlara aynı anda cevap veren marka; hardal ve lacivert renk seçenekleriyle de çeşitliliğini öne çıkarıyor.

Tabana dikey uzanan fermuar ve yatay tokalı kemerleriyle farklılaşan Greyder erkek botları, Sevgililer Günü şıklığını aksesuarların baskın olduğu modelleriyle beğeniye sunuyor. Greyder 2014 kış koleksiyonunda yer alan erkek modelleriyle siz de şıklığınızı tamamlayabilir, kendinizi her an özel hissedebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

GREYDER İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR