Flo’dan Net %50 İndirim

kovboy-modasi-floda-06Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO’da indirimlerin ardı arkası kesilmiyor. FLO’nun yeni net yüzde 50 indirim kampanyasıyla; bottan çizmeye, ayakkabıdan çantaya onlarca ürün kaçırılmayacak fırsatlarla sunuluyor.

Kış koleksiyonundaki şık ve sıcak ürünlerle dünya trendlerini ayakkabı severlerle buluşturan FLO, yeni indirim kampanyasıyla kış aylarını daha keyifli hale getiriyor. Kadından erkeğe ve çocuğa kadar her yaş grubuna ve her tarza hitap eden FLO’da sarı işaretli sonbahar/kış ürünleri net yüzde 50 indirimle satışa sunuluyor. Kaçırılmayacak bu indirim fırsatı; hem FLO mağazalarında hem de FLO internet mağazası www.flo.com.tr ‘de geçerli!

Siz de FLO şıklığını indirim şansıyla yaşamak istiyorsanız, FLO mağazalarını ve www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya koşulları:

·         “Net yüzde 50 indirim” kampanyası sarı işaretli ürünlerde geçerlidir.

·         Kampanya tüm mağazalarımızda, online satışlar dahil olmak üzere geçerlidir.

·         Kampanya outlet mağazalarımızda (Kayseri Meysu, Asya Park, Trabzon Cevahir, Siirt Grosmall, İstanbul Kardiyum, Samsun Lovelet ve Güneşli) ve mağazalarımızın outlet reyonlarında geçerli değildir.

·         FLO kartla yapılan alışverişlerle, diğer kampanyalarla ya da hediye çekleriyle birleştirilemez.

·         Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.’de saklıdır

 

 

Yorumlar

yorum

FLO İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR