Sevgililer Günü’ne Özel %50 İndrim FLO’da!

Dünya trendlerini cazip fiyatlarla müşterilerine sunan FLO; aşk ve romantizmin en yoğun olduğu Sevgililer Günü’nde de aşkın tüm renklerini yansıtan koleksiyonunu sarı işaretli ürünlerde net yüzde 50 indirim fırsatıyla sunuyor. FLO’nun şık ve romantik çizgiler taşıyan koleksiyonundan Sevgililer Günü için en ideal ayakkabıyı seçerek kıyafetinizi tamamlayabilir; sevgiliniz için de en özel hediyeyi bulabilirsiniz.

Sevgililer Günü’nde şık ve büyüleyici görünmek isteyen kadınlar;  FLO’nun kırmızı, bordo ve siyah ağırlıklı stiletto ve bot modellerini tercih edebilirler. Tül, zımba ve metalik detaylarla hareketlenen bot ve ayakkabılar farklılık arayan kadınlar için ideal tercihler arasında yer alırken; rahat adımların destekleyicisi olan babetler taşlı alternatifleriyle göz kamaştırıyor. Tüm bu modeller, sevgilisinin tarzını iyi bilen ve onu mutlu etmek isteyen beyler için de ideal hediye seçeneklerinden olacaktır.

Bu özel günde en az kadınlar kadar erkekler de şıklıklarına önem veriyorlar. Stil sahibi erkekleri de düşünen FLO; kahve ve siyah renk tonlarını, düz ve bağcıklı ayakkabılarla birleştiriyor. Erkek koleksiyonunda yer alan spor ayakkabılar ise rahat ve konforlu adımlar sunarken; aynı zamanda sevgilisini mutlu etmek isteyen kadınlar için de güzel bir hediye seçeneği!

34.99 TL’den başlayan FLO ayakkabı, bot ve çanta modellerini görmek ve sevgiliniz için en özel hediyeyi net yüzde 50 indirim fırsatıyla seçmek için  FLO mağazalarına uğrayabilir; www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

FLO İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR