Flo Erkek 2013 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Erkeğin gücünü yansıtan tasarımlar 2013 Sonbahar / Kış FLO koleksiyonunda

99.99 TL

99.99 TL

FLO’nun 2013 Sonbahar / Kış erkek koleksiyonunda; sadelik, doğa ve doğallık temaları ön plana çıkıyor. İnce detaylarla zenginleştirilen FLO’nun yeni sezon koleksiyonundaki erkeksi sadelik, koyu tonlarla birleştiğinde erkeğin gücünü yansıtıyor.

Doğa ve doğallığın etkisi ile doğanın tonları, tasarımlardaki ağaç ve taş etkisi, güçlülülük odaklı yaklaşım FLO’nun 2013 Sonbahar / Kış koleksiyonunda buluşuyor. Doğaya dönüşte FLO’nun yeni sezon tasarımlarında; tracking ayakkabı ve botları, kar botları, military botlar, motorcu botları ve rahat sneaker’lar ön planda…

FLO’nun kış renklerinin tüm tonlarını yansıtan ve gençliğin enerjisinden ilham alan sneaker’ları,rahat, genç ve enerjik adımlar için erkeklerin vazgeçilmezlerinden olacak. Rahat ve enerjik yaşam tarzını, şık bir duruş ile birleştirmek isteyen beylere ise smart casual tasarımlar ile günün her saatinde stil sahibi ve rahat görünme fırsatı sunuluyor.

Kış sezonunda trendy olmak, sezon trendlerini yansıtan şık botlara ve ayakkabılara sahip olmaktan geçiyor. FLO’nun sadeliği ile öne çıkan ve takım elbise şıklığını tamamlayan klasik ayakkabıları ve botları ile erkekler yeni sezonda şık ve ciddi bir duruş sergileyecek.

FLO’nun rahatlık konseptini ön plana çıkaran komfor tasarımları ise her yaştan her zevke hitap ediyor..

Yoğun kar yağışı ve kaygan zeminlerde sağlam adımlar ve sıcacık bir kış için tasarlanan kar botlarının özellikle çivili modelleri, kar ve kaygan zeminlerde kaymayı engelliyor. Çivi taban kapağı ise dilediğinizde çivileri kullanım dışı bırakmanızı sağlıyor.

Özgür, cesur ve asi bir duruş sergilemek isteyen ve sezon trendlerini yakından takip eden erkekler için FLO’nun tasarladığı military koleksiyonu; sert, güçlü ve özgüven dolu adımların hikayesini anlatıyor.

Rahatlık ve dinamizm konseptini vurgulayan FLO’nun tracking ayakkabıları ise dinamik tasarım ve renkleri ile ön plana çıkıyor. Doğa yürüyüşleri için tercih edilen tracking ayakkabıları, 2013 Sonbahar/Kış sezonunda maceracı ve dinamik bir tarzın ifadesi olarak FLO ile günlük hayatımızda da yaygın bir biçimde karşımıza çıkacak.

Sezonun anahtar parçaları olan loafer, minimal derby, tracking ayakkabıları, bağcıklı klasik ankle botlar, chealse botlar beylerin dolaplarının olmazsa olmazları olacak. Elbette rahat ve güvenli bir stil ve soğuk kış günleri için de mutlaka dayanıklı bir casual bot alış veriş listelerine eklenmesi gerekenlerden. Uygun fiyata şık bir görünüm ve moda Flo mağazalarında erkeklerin ayağına geliyor.

FLO’nun 49.99 TL’den başlayan 2013 Sonbahar/Kış sezonu erkek koleksiyon modellerini görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

FLO İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR