Flo 2013 Sonbahar/Kış Sezonu Çantaları

 2013 Sonbahar/Kış sezonunda FLO’da çantalar hem şık hem kullanışlı

FLO, kalite ve şıklık anlayışına rahatlık ve kullanışlılığı da katarak, 2013 Sonbahar/Kış çanta koleksiyonunu kadınların beğenisine sunuyor. yeni sezonda çerçeveli çantalar, bavul çantalar, büyük el çantaları ve shopper çantalar gözde modeller arasında yerini alacak.

Yeni sezonla birlikte adeta mücevher kutuları gece çantalarının yerini alıyor. 40’lı yılların zarif siluetleri çerçeveli çantalar, bu kış vazgeçilmezlerimiz arasında. Bavul çantalar eskiye göre daha küçük ve daha kadınsı. Para kesesini andıran çantalar ve büyük el çantalarını yine kış sezonunun trendleri arasında göreceğiz. Alışveriş torbaları yeni sezonla birlikte shopper çantalar sayesinde tarihe karışıyor. FLO işte tüm bu trendleri, en şık halleriyle 2013 Sonbahar/Kış çanta koleksiyonunda kadınların beğenisine sunuyor.

Davetlerin vazgeçilmezi clutch çantalarıyla FLO bu sezon da fark yaratacak. Maskülen bir kış modasının tersine dişiliğinden ödün vermek istemeyen kadınlar için FLO’nun çerçeveli çantaları güzel bir seçenek oluşturacak.

Günün her saatinde kullanabileceğiniz FLO’nun bavul çantaları, sadesinden zımbalısına kadar çok farklı tarzda karşımıza çıkacak. Para kesesini andıran küçük modeller ise rahatça hareket etmek isteyen herkesin favorisi olacak.

FLO’nun oldukça şık büyük el çantalarına kışın da her şeyinizi rahatlıkla sığdırabileceksiniz. Yeni sezonda kadınların kollarını süsleyecek ihtiyaçları olan her şeyi yanlarında taşımalarını sağlayan bu çantalar adeta can yeleği olacak.

Hem kullanışlı hem rahat hem gündelik hem en zarif zamanlarda bile yanınızda olabilecek birbirinden şık FLO’nun shopper çanta modelleri, 2013 Sonbahar/Kış sezonunda da kadınlara dekoratif ve rahat kullanım olanağı sunacak.

FLO’nun 29.99 TL’den başlayan 2013 Sonbahar/Kış sezonu çanta modellerini görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorumlar

yorum

FLO İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR